nawiedzony czlowiek 2

Niewidzialne siły: Nawiedzony człowiek i duchy wpływające na niego


 

Dlaczego nawiedzony człowiek tak się zachowuje? Pogłębimy dziś mechanizmy wpływu duchów zmarłych na żywych. Duchom przede wszystkim zależy na energii żywego człowieka, będą więc robiły co w ich mocy, by pozostawać jak najbliżej nawiedzonego. Instynkt przetrwania ducha kieruje go ku wpływaniu na człowieka w taki sposób, aby związek człowiek – duch był na wyłączność.

 

Przeszkody na drodze ducha

 

Na drodze duchów znajdują się ludzie otaczający nawiedzonego. Wszystkie relacje z żyjącymi bliskimi osłabiają emocjonalną więź duch – nawiedzony człowiek. Duchy wpływają zatem na otoczenie, próbując odseparować człowieka od innych. Najważniejszym narzędziem będą tu negatywne emocje kierowane przez duchy w stronę tych osób. Duch przebywa stale w polu silnych negatywnych emocji świata astralnego i dlatego bez trudu może kierować je na zewnątrz, irytując ludzi wokół i wzmacniając w nich złość czy lęk, o ile się poddają irytacji. Aby uzyskać więcej informacji na temat tego, jak duchy wpływają na relacje, zalecamy przeczytanie tego postu zatytułowanego: Jak nawiedzenie wpływa na małżeństwo. Nawiedzony partner

 

Kontakty z nawiedzonym człowiekiem

 

Gdy wchodzimy w interakcję z nawiedzonym człowiekiem, nie czujemy się dobrze. Bije od niego chłód, tracimy energię, ponieważ negatywne emocje wysyłane przez ducha obniżają nasz poziom energetyczny, czyli naszą wibrację. Duch dodatkowo robi wszystko, by przekonać nawiedzonego, że ludzie wokół niego nie są dla niego odpowiedni. Skupia się na ich wadach, nieustannie pokazuje je człowiekowi i wmawia mu, że nie są go godni. Duch usiłuje także wprowadzać w interakcje człowieka z jego otoczeniem niezgodę i jeśli mu się uda, inicjuje kłótnie czy awantury.

Z silnych negatywnych emocji wyładowywanych między nawiedzonym a jego otoczeniem duch czerpie podwójne korzyści. Gdy nawiedzony człowiek wpada w silne negatywne emocje, duch zabiera energię nie tylko jemu, ale również tym wokół zaangażowanym w konflikt.

 

Związki partnerskie a wpływ duchów

Sprawa nabiera szczególnie bolesnego wymiaru, gdy mamy do czynienia ze związkiem partnerskim. Partner nawiedzonego jest z nim emocjonalnie związany, więc szczególnie mocno odczuwa zmiany na gorsze. W miejsce sympatii czy miłości nawiedzonego pojawia się emocjonalny chłód, a w skrajnych przypadkach okrucieństwo. Duch nie jest przy tym ani złośliwy, ani nie stara się człowieka celowo zwieść ku ciemnej stronie. Po prostu dąży do wywołania ekstremalnych negatywnych emocji, gdyż zapewniają mu one największy przypływ energii. Problem nasila się, gdy w związku ma miejsce seks, ponieważ duch uczestniczy w zbliżeniach i stara się obniżać wibracje czułości i miłości popychając w kierunku ordynarnych praktyk seksualnych.

 

duchy wplywajace na dzieci3

 

Dzieci a nawiedzeni rodzice

Nawiedzenie wpływa bardzo negatywnie na dzieci. Zamiast odpowiedzialnego i miłującego rodzica, pojawia się osoba, na której nie mogą się oprzeć, a tego nierzadko potrzebują najbardziej. Bliskie relacje stają się chłodne, a czasem nawet okrutne. Dzieci mają dużo życiowej energii, mogą więc stać się głównym celem ataków emocjonalnych ducha. W wyniku nawiedzenia w rodzinach za zamkniętymi oknami i drzwiami nierzadko dochodzi do dramatycznych, traumatyzujących sytuacji. Więcej informacji na temat wpływu opętanego rodzica na dzieci można znaleźć w tym wpisie: Jak nawiedzenie wpływa na małżeństwo. Nawiedzony partner

 

Nawiedzony człowiek w miejscu pracy

 

Sytuacja nawiedzonego w pracy również może być bardzo trudna. Duchowi nie zależy na jego dobrobycie finansowym, gdyż wszelkie oznaki zadowolenia z życia podnoszą wibracje nawiedzonego, oddalając go wibracyjnie od ducha. Jego podejście można streścić jako: "Im gorzej dla człowieka, tym lepiej dla mnie". Powtarzam, że nie wynika to ze złośliwości, lecz z korzyści w kwestii energii. Duch dąży do tego, by człowiek w pracy popełniał błędy, co może prowadzić do zwolnienia. Umysł nawiedzonego jest i tak mało skuteczny, gdyż jego kreatywność ustępuje miejsca przebiegłości walczącego o przetrwanie ducha. Nawiedzonemu będzie zatem brakowało pomysłów i energii do ich realizacji, gdyż duch zabiera co najmniej 50% jego życiowej energii. W pracy może też często dochodzić do nieporozumień czy kłótni, co jest powtórzeniem wcześniej opisanego mechanizmu.

 

Trudne sytuacje a rozwój duchowy

Mimo czasami wielkich trudności, te sytuacje ostatecznie służą dobru. Osoby związane z nawiedzonym potrzebują skonfrontować się z własnymi błędami z czasami bardzo odległej przeszłości (chodzi o karmę), co daje okazję do przyspieszonego rozwoju. Ci, którzy w życiu dokonali szybkich postępów, najczęściej przechodzili przez bolesne doświadczenia. Zamiast oceniać trudności i wychodzić z pretensjami do świata czy Boga, warto nieustannie pamiętać, że po burzy zawsze wychodzi słońce, a najciemniej jest przed świtem.

Należy tu oczywiście zaznaczyć, że niektóre ze wspomnianych tu okoliczności przedstawione zostały w wariantach ekstremalnych, a rzeczywista sytuacja będzie się różnić w zależności od konkretnych warunków, w jakich znajduje się nawiedzony człowiek. W codziennym życiu będziemy mieli zatem do czynienia z całym spektrum różnych odcieni tych sytuacji.

Aby uzyskać więcej informacji na temat tego, jak duchy mogą manipulować żywymi, zalecamy przeczytanie naszego wpisu na blogu, zatytułowanego: W jaki sposób duchy manipulują: Ciało emocjonalne

 

Pytania lub komentarze? Wyślij maila: info@wandapratnicka.pl

 

 

DODATKOWE INFORMACJE:

1. Więcej informacji odnośnie symptomów nawiedzenia:

SYMPTOMY NAWIEDZENIA

2. Jak sprawdzić, czy Ty lub ktoś Ci bliski ma do czynienia z nawiedzeniem:

SPRAWDZENIE ONLINE

3. Chcesz się dowiedzieć, w jaki sposób odprowadzamy duchy?

PROCES ODPROWADZANIA DUCHÓW

 

 

Posty bloga:

 
 
 
 
 
 
 
 
 

Więcej wpisów