Opętani przez duchy - Egzorcyzmy w XXI stuleciu

 

 

To, czym się zajmuję może być panaceum na bardzo wiele nieszczęść naszego świata. Od wszelkich stanów zaburzeń emocjonalnych, psychiki, dewiacji, uzależnień z ciężkimi chorobami psychicznymi wymagającymi odizolowania włącznie, po choroby chroniczne, czy uznawane za nieuleczalne.


Problematyka duchów dotyczy również różnych sytuacji dnia codziennego, takich jak uciążliwe zachowanie któregoś z domowników, problemy z nauką, najbliższymi, w pracy, czy w biznesie. Często prowadzą one do bezradności, samotności, wyizolowania lub do ciężkiej sytuacji finansowej, zdrowotnej, społecznej.

Co jest częstym powodem najróżniejszych chorób, nieszczęść, większych lub mniejszych niepowodzeń? Jak można temu zaradzić, ustrzec się na przyszłość?


O TYM JEST TA KSIĄŻKA


Jest też odpowiedzią na niekończące się pytania zadawane przez osoby, zgłaszające się do mnie o pomoc.Często sądzą one, że to, co ich spotkało dotyczy tylko ich, że są wyjątkiem. Zastanawiają się, dlaczego tak cierpią. Myślą, że może zrobiły kiedyś coś złego i teraz spotyka je kara? A może jest to działanie jakiejś klątwy, przekleństwa lub czarnej magii?

Czy zdarza Ci się przeżywać często: 

 

Zmienne nastroje

Stany depresyjne

Łatwo tracisz kontrolę nad emocjami i wpadasz w silne negatywne emocje

Osłabienia ciała i umysłu

Stany lękowe, niepokój

Bóle głowy, żołądka

Uzależnienie od narkotyków, alkoholu itd.

Myśli samobójcze

Zaburzenia osobowości

 

Jeżeli tak, to ta książka jest dla Ciebie. Znajdziesz tu odpowiedź na nurtujące Cię być może bardzo długo pytania. Być może długo błądziłeś w ciemnościach i książka ta pokaże Ci prawdziwe przyczyny Twoich kłopotów - uzależnienie od wpływu duchów na Twoje życie, czyli istot, które umarły i po śmierci nie zdecydowały się na odejście w zaświaty.

 

 

OBJĘTOŚĆ KSIĄŻKI 352 STRONY

 

LUB ZAMÓW TELEFONICZNIE: (58) 522 9497 

 

RECENZJE: 

 

"Książka Wandy Prątnickiej to wyjątkowa pozycja, a to ze względu na fakt, że w ezoterycznej literaturze światowej nikt jeszcze nie opisał zagadnienia egzorcyzmów w tak obszerny, głęboki i zrozumiały sposób. Książka skierowana jest to każdego czytelnika, nie tylko tego interesującego się ezoteryką. Przystępnie i zadziwiająco jasno przedstawia przyczyny toksycznych..." ("Nieznany Świat") 

 

"Duchy są wśród nas - tak najkrócej można określić punkt wyjścia tej książki. Wiele dusz, jak twierdzi autorka, nie chce po śmierci ciała przekroczyć "kurtyny śmierci", odwraca się od "Światła" i pozostaje w zawieszeniu pomiędzy dwoma światami. Najczęściej wracają do dobrze znanych sobie miejsc i do osób, z którymi były związane za życia. I tu mogą się pojawiać..." ("Czwarty Wymiar") PL Opetani PL2