Kołowrót Życia, tom 2

 

 

Autorka o swoim dziele: 

 

W tomie II prezentuję Życie z jeszcze szerszej perspektywy. Tom I napisałam tak, jak gdybyś, drogi czytelniku, żył na Ziemi tylko jeden raz. W niniejszym tomie opisuję Twoje Życie z perspektywy wielu wcieleń i łagodnie prowadzę krok po kroku od życia tutaj na Ziemi, poprzez tzw. śmierć i wszystkie etapy egzystencji następujące po śmierci, aż do następnego życia w fizyczności.

Dzięki temu uświadomisz sobie, że to co potocznie nazywamy śmiercią nie jest końcem życia, a jedynie przejściem z jednego stanu do drugiego. Doprowadzi Cię to do wniosku, że w rzeczywistości nigdy nie umierasz, a jedynie zmieniasz ciała, jak ubrania, a jako dusza istniejesz wiecznie. 

Wiedza ta samoistnie i całkowicie zmieni Twoje spojrzenie na Życie i uwolni od lęku przed śmiercią, ale jednocześnie przed życiem, jak również od lęku przed groźnym, karzącym i niesprawiedliwym Bogiem. 

Spojrzenie na własne życie z perspektywy wielu wcieleń rozwiązuje bardzo istotną kwestię pozornej niesprawiedliwości. Kto wie, być może przestaniesz oskarżać o nią Boga, gdy uświadomisz sobie dlaczego Bóg, który ostatecznie jest samą Miłością, umieścił ludzi na ziemi w tak skrajnie różnych warunkach.

Przyjmując tę poszerzoną perspektywę zrozumiesz, dlaczego jedni ludzie są szczęśliwi, zdrowi, piękni i bogaci, a drugim wszystkiego brakuje i z wielkim trudem zmagają się z każdym kolejnym dniem, oszukując samych siebie, że nie ma szans na lepszą przyszłość. 

Przekonasz się, że w żadnym przypadku nie jesteś ofiarą swojego życia, tylko jego twórcą, co pozwoli ci przejąć za nie odpowiedzialność. Wiedza zawarta w mojej książce obarcza wprawdzie ową odpowiedzialnością, ale jednocześnie daje narzędzia, by wnieść do własnej psychiki zmiany prowadzące do życia pod każdym względem lepszego i szczęśliwszego, bezpieczniejszego i zamożniejszego, czego Ci z całego serca życzę. 

 

 Ogólny opis:

 

Wanda Prątnicka na około dwóch tysiącach stron swojej nowej książki zawartej w czterech tomach wyjaśnia Uniwersalne Prawa rządzące naszym (Wszech)światem. Prawa te mają takie samo zastosowanie w życiu codziennym, jak i wtedy, gdy kierujemy uwagę ku największym koncepcjom rozwoju duchowego. Autorka często porusza kwestie niezwykle skomplikowane i głębokie przedstawiając je w sposób wyjątkowo prosty, co czyni jej dzieło wielce przystępnym nie tylko dla najbardziej wytrawnego znawcy ezoteryki, lecz i dla czytelnika, który nigdy wcześniej nie zajmował się tymi zagadnieniami. Znawca odnajdzie tutaj poprawną interpretację nauk największych Nauczycieli ludzkości, a początkujący pełne prawdy, spokoju i światła wyjaśnienia dotyczące wszystkich zakresów codziennego ludzkiego życia. Książka omawia całokształt tego, co składa się na ludzkie doświadczenie. Porusza w takim samym stopniu kwestie dotyczące przestrzeni fizycznej, jak i światów wyższych - eterycznego, astralnego, mentalnego, przyczynowego i wyższych. Pozycja ta skierowana jest do osób zajmujących się rozwojem duchowym, jak do tych wszystkich, którzy pracują nad nieustannym poprawianiem swojej sytuacji - uczuciowej, emocjonalnej, materialnej, w związkach itd. 

Tomy I i II zawierają pełne wyjaśnienie wszystkich fenomenów opisanych we wcześniejszym dziele autorki Opętani przez duchy - Egzorcyzmy w XXI stuleciu. 

 


A oto kilka słów autorki o całej serii książek (Kołowrót Życia, tom I-IV): 

 

"W niniejszej książce chciałabym Ci, drogi czytelniku, zaprezentować Życie z szerszej perspektywy i poprowadzić Cię, krok po kroku, przez wszystkie Jego etapy. Dużo opowiadam o duszy, aby unaocznić Ci, Kim Jesteś w Istocie, przybliżyć, co skłoniło Cię do przyjścia tutaj na Ziemię. 

Przy pomocy tej wiedzy odgadniesz, dlaczego masz takie, a nie inne doświadczenia, jaki jest cel życia Twojego i Twoich bliskich. Dowiesz się, jak odległa przeszłość wpływa na Twoje dotychczasowe życie i na to, co będzie się z Tobą działo, gdy odłożysz już ciało fizyczne. Są to bardzo istotne sprawy, gdyż wiedza ta ma ogromy wpływ nie tylko na czas Twojej ziemskiej wędrówki, lecz również na całą serię doświadczeń, które stają się udziałem każdego człowieka przechodzącego przez transformację, nazywaną powszechnie śmiercią ciała fizycznego.

Wiadomości tu zawarte pozwolą Ci spoglądać na życie z całkiem innej, pozbawionej lęku perspektywy i uwolnić się od pozorów czy iluzji, które do tej pory za życie uważałeś. Wszystko, co tutaj przedstawiam jest Ci już znane na głębszych poziomach Twojej Istoty. Moją rolą jest zatem wyłącznie przypomnienie Ci tego, o czym już wiesz". 

 

OBJĘTOŚĆ KSIĄŻKI 442 STRONY

 

 

LUB ZAMÓW TELEFONICZNIE: (58) 522 9497 

 PL Kolo 2 PL pl 2 b 4