Introduction

ODPROWADZANIE DUCHÓW


Jeżeli poddałeś się już sprawdzeniu i stwierdzono, że podłączył się do ciebie duch albo usłyszałeś diagnozę innego eksperta, proces usuwania ducha może potrwać do 12 tygodni, choć najczęściej bywa, że uwolnienie następuje dużo wcześniej. W tym czasie duchy odprowadzane są z poziomu przyczynowego (dokładne wyjaśnienia tej subtelnej płaszczyzny znajdują się w książce Pani Wandy Kołówrót Życia, tom 1 oraz 2. Odprowadzanie duchów odbywa się u nas codziennie, kilkakrotnie w ciągu dnia. Zawsze udaje się usunąć ducha, a trwałe efekty następują tym prędzej, im silniejszą motywację ma klient, by się ducha pozbyć. Ludzie nieświadomi procesu oczyszczania czasami natychmiast na nowo przyciągają do siebie duchy. Dlatego oprócz samego procesu równie ważne jest, by klient pracował nad sobą, chociaż prawdopodobieństwo, że duchy odejdą nawet od ludzi nie wiedzących nic o oczyszczaniu jest bardzo wysokie, chociażby dlatego, że oferujemy bardzo długi okres oczyszczania, trwający do trzech miesięcy.

 

Oto kilka szczegółów, które pomogą lepiej zrozumieć ten proces:

 

Każdemu klientowi zostaje przydzielony jeden z asystentów, który pomaga przejść przez proces oczyszczania. Klient może się z asystentem kontaktować telefonicznie bądź mailowo.

Klienci otrzymują od asystenta pisemne instrukcje dotyczące pracy nad sobą, dzięki czemu mogą pracować nad podniesieniem swojej energii tak, by nie przyciągać więcej duchów, gdy zostaną już one odprowadzone. Stosowanie się do tych instrukcji jest podstawą do przeprogramowania własnej podświadomości, którą trzeba się nauczyć, by nie przyciągała duchów w przyszłości.


Nie ma potrzeby spotkań osobistych (odpadają zatem koszty podróży). Większość klientów pochodzi z różnych krajów na całym świecie (Stanów Zjednoczonych, Wielkiej Brytanii, krajów niemieckojęzycznych, Australii, Kanady, Brazylii i wielu, wielu innych). Jest to możliwe, ponieważ proces oczyszczania odbywa się na odległość. Jest to dla klienta bardzo bezpieczne i komfortowe rozwiązanie. Działanie na odległość powoduje, że cały proces przebiega bardzo spokojnie.

 

Czego doświadcza się w trakcie i po usunięciu ducha:

 

Większość problemów związanych z odczuwaniem silnych emocji jest spowodowana przez duchy; podobnie jest z niektórymi dolegliwościami natury fizycznej. Objawy wywołane przez duchy znikają, gdy te zostaną odprowadzone. Niektórzy odczuwają ulgę już następnego dnia po rozpoczęciu procesu oczyszczania, innym zajmuje to nieco dłużej. Każdy przypadek jest inny. Wiele zależy od tego, jak bardzo klient zaangażuje się w pracę nad sobą, by nie przyciągać z powrotem duchów po ich usunięciu.


Kiedy duchy zostaną odprowadzone, ludzie często czują się tak, jakby zdjęto z nich ciężkie brzemię, nareszcie czują się wolni. Inni mają wrażenie, że ktoś zabrał od nich ciężki bagaż, który dźwigali latami (czasami większość życia). Czują się lżejsi, spokojniejsi, szczęśliwsi, mają większą motywację do życia, więcej energii, entuzjazmu i jaśniejszy umysł. Czasem zmienia się nawet ekspresja ich twarzy, w oczach pojawia się błysk i wyglądają młodziej.


Procesu usuwania duchów od innych ludzi nie powinny podejmować się osoby niedoświadczone, ponieważ ryzykują własnym opętaniem. Jeśli stwierdzono, że podłączył się do ciebie duch, nie lekceważ tego. Czyniąc tak zauważysz, że z czasem twoja sytuacja będzie stawała się coraz trudniejsza.


Proces usuwania duchów w naszym wykonaniu jest skuteczny w stu procentach. Duchy zawsze odprowadzone zostają od osoby opętanej. W rzadkich przypadkach może się jednak zdarzyć, że jakiś czas po odprowadzeniu duchy powracają. Nie wystarczają wówczas nawet 3 miesiące oczyszczania. Są to jednak sytuacje bardzo wyjątkowe.

 

Należy również zauważyć, że kiedy zlecane jest oczyszczenie dla bliskiej osoby bez jej wiedzy, skutki trudniej jest przewidzieć. Większość osób doświadcza radykalnej poprawy, ale nie wszystkie. Ponieważ asystenci nie mogą kontaktować się z takim klientem bezpośrednio (co jest oczywiście zalecane), ludzie ci mają mniejszą kontrolę nad powracaniem do nich duchów.

 

Warto podkreślić, że proces oczyszczania nie ogranicza się wyłącznie do usuwania duchów. Jego istotnym elementem jest także wsparcie klienta przez asystenta, mające na celu nauczenie, jak skupiać uwagę na własnych emocjach i myślach. Ta umiejętność pozwala klientowi na efektywne zarządzanie swoimi emocjami i myślami, co z kolei umożliwia samodzielne uwalnianie się od negatywnych wzorców emocjonalnych. Posiadanie takiej zdolności jest niezwykle cenne w życiu codziennym, ponieważ przyczynia się do stałej poprawy jakości życia, a także jest nieodzowne do trwałego utrzymania duchów na dystans po zakończeniu procesu oczyszczania.


Więcej informacji na temat usuwania duchów oraz szczegółowe opisy tego procesu znajdują się w książce Wandy Prątnickiej, Opętani przez duchy – Egzorcyzmy w XXI stuleciu. Jej lektura pomoże zrozumieć, co się przydarza nam lub naszym najbliższym.

 

Napisz do nas, lub zadzwoń, aby porozmawiać o swoim problemie.