Introduction

Skuteczne odprowadzanie duchów


 

“Na przestrzeni ostatnich 45 lat pomogłam dziesiątkom tysięcy ludzi z całego świata, którzy cierpieli z powodu zaburzeń emocjonalnych / mentalnych, a także dolegliwości fizycznych, które nierzadko uznawane były za nieuleczalne.

Dr Wanda Prątnicka

 

W dzisiejszych czasach szczególnie dużo osób cierpi ze względu na przyczyny, które są im zupełnie nieznane. Niektórzy wiedzą lub czują, że istnieje możliwość poprawy ich stanu i ze wszechmiar starają się rozpoznać źródła swojego nieszczęścia. 

Wielu starało się znaleźć rozwiązanie swoich problemów w medycynie tradycyjnej i niekonwencjonalnej. Wielu szuka takiego rozwiązania we własnej psychice, lecz bardzo często i te poszukiwania zawodzą. 

Istnieje obszar, który pokrywa bardzo dużą część takich nieuświadomionych przyczyn, do którego jest bardzo trudno dotrzeć, a to ze względu na fakt, że istnieje bardzo mało wiedzy na jego temat. Chodzi tu o wpływ, opętanie, czy nawiedzenie przez duchy. 

Duchy to istoty, które wcześniej były ludźmi, a po śmierci ciała fizycznego nie zdecydowały się na przejście na drugą stronę kurtyny śmierci. Opętanie przez duchy może być przyczyną bardzo przykrych, a czasami nawet tragicznych doświadczeń. 

 

Oto najczęściej występujące symptomy, które człowiek doświadcza przy podczepieniu duchów:

 

women3

 

Wyczerpanie / brak energii
Częste bóle brzucha lub głowy
Silne negatywne emocje
Stany depresyjne
Niepokój, ataki paniki
Wahania nastroju
Natrętne / obsesyjne myśli
Problemy w relacjach (ciągłe konflikty z bliskimi osobami)
Przytłumienie umysłowe, brak koncentracji, problemy z pamięcią
Nałogi wszelkiego rodzaju
Bezsenność
Wyalienowanie
Ciągłe uczucie zimna
Myśli samobójcze
Problemy z nadwagą / niedowagą
Schizofrenia
Słyszenie głosów
Zaburzenia osobowości
Choroby psychiczne
Poczucie bycia obserwowanym, dotykanym

 

 

Kiedy duchy mogą podłączyć się do człowieka?

 

Większość ludzi przyciąga duchy kiedy doświadcza silnych negatywnych emocji spowodowanych przez stresujące okoliczności życiowe (np. śmierć bliskiej osoby, rozwód, separacja, nieszczęśliwy wypadek lub choroba, zwolnienie z pracy itp.), a także poprzez utrzymywanie urazy i niechęć do przebaczenia, przez poczucie winy, spożywanie alkoholu lub narkotyków, gdy ludzie nie potrafią pogodzić się ze śmiercią ukochanej osoby, gdy poddają się operacjom z całkowitym znieczuleniem, przechodzą przecz ciężkie choroby, gdy ciało jest osłabione, przywołują duchy, mieszkają w nawiedzonym domu, czy poddają się różnym praktykom uzdrawiania duchowego. Osoby, które wychowywały się w środowisku pełnym przemocy, gdzie nie było miłości, są bardziej narażone na podczepienie ducha.

Temat ten został szeroko opisany w książce Wandy Prątnickiej Opętani przez duchy - Egzorcyzmy w XXI stuleciu. Dzieło to otrzymało status bestsellera krótko po pierwszej publikacji i zostało przetłumaczone na wiele języków.

 

Jak można ustalić, czy mamy do czynienia z działaniem duchów?

 

Istnieje możliwość przeprowadzenia takiego sprawdzenia, potrzebne są dane osoby* posiadającej problemem:

  • imię i nazwisko*
  • data urodzenia*
  • aktualny adres pobytu (ulica, nr. domu i mieszkania, kod pocztowy, miejscowość)*
  • opis symptomów^

*Zapoznaj się z nasza Polityką Prywatności

 

Jak wygląda proces odprowadzania duchów?

 

Proces odprowadzania ducha wykonywany może potrwać do 12 tygodni, choć najczęściej bywa, że uwolnienie następuje dużo wcześniej. Odprowadzanie duchów odbywa się codziennie, wielokrotnie w ciągu dnia i jest przeprowadzane na odległość. Jest to bardzo bezpieczne i komfortowe rozwiązanie dla klienta. Działanie na odległość powoduje, że cały proces przebiega bardzo spokojnie. Każdemu klientowi zostaje przydzielony jeden z asystentów, który pomaga przejść przez proces oczyszczania. Klienci otrzymują od asystenta pisemne instrukcje dotyczące pracy nad sobą, dzięki czemu mogą pracować nad podniesieniem swojej świadomości tak, by nie przyciągać więcej do siebie duchów, po tym, gdy zostaną one od nich odprowadzone.

 

Czy mogę poprosić o pomoc dla członka rodziny?

 

Istnieje możliwość zgłaszania członków rodziny lub przyjaciół do oczyszczania bez informowania ich o tym (co czasami jest konieczne). Większość osób otrzymujących oczyszczanie w taki sposób doświadcza radykalnej poprawy, ale nie wszystkie. Ponieważ asystenci nie mogą kontaktować się z takim klientem bezpośrednio (co oczywiście jest zalecane), ludzie tacy mają mniejszą kontrolę nad procesem przyciągania do siebie duchów.

 

Jak odprowadzenie duchów wpływa na samopoczucie?

 

 women6

 

Kiedy duchy zostaną odprowadzone ludzie często czują się tak, jakby zdjęto z nich wielkie brzemię, nareszcie czują się wolni. Inni mają wrażenie, że ktoś zabrał od nich ciężki bagaż, który nierzadko dźwigali latami (czasami większość życia). Czują się lżejsi, spokojniejsi, szczęśliwsi, mają większą motywację do życia, więcej energii, entuzjazmu i jaśniejszy umysł. Czasem zmienia się nawet ekspresja ich twarzy, w oczach pojawia się błysk i wyglądają młodziej. Środowisko zaczyna na nich pozytywnie reagować, gdy dotychczas próbowało się od nich odsuwać albo bez przyczyny na nich negatywnie reagowało. Nierzadko ludzie uzależnieni przestają być niewolnikami swoich nałogów. Choroby fizyczne, które były powodowane przez duchy również znikają po odprowadzeniu ducha.

 

 

 


Jeżeli jesteś nieszczęśliwy, zagubiony, pozbawiony nadziei na przyszłość to bardzo prawdopodobne, że można Ci pomóc.

 

Skontaktuj się z nami

 

 

 

 

Zdjecie 300x300 3

 

Doktor Wanda Prątnicka  na przestrzeni 45 lat pomogła dziesiątkom tysięcy ludzi na całym świecie cierpiącym na zaburzenia emocjonalne, umysłowe bądź dolegliwości fizyczne, które nierzadko uznawano za nieuleczalne, ze względu na wyjątkową zdolność rozpoznawania i odprowadzania od ludzi bytów, czy inaczej duchów na odległość; bez znaczenia na miejsce pobytu nawiedzonej osoby. Jej główny zakres zainteresowań to psychologia duszy i uwalnianie ludzi od współ-uzależnień oraz uzależnień od duchów, oczyszczanie ich z duchów, negatywnych energii, nierzadko klątw. To uzdrowicielka jedyna w swoim rodzaju, łącząca w swojej pracy formalne wykształcenie oraz filozofię – uzyskała tytuł doktorski z filozofii, magisterski z psychologii oraz licencjat z parapsychologii – z naturalnym, wrodzonym darem, który objawił się już kiedy była dzieckiem. Autorka kilku książek, które zostały przetłumaczone na inne języki (na tę chwilę - angielski, hiszpański, niemiecki, rosyjski, japoński, chiński oraz hindi)... Czytaj więcej

  


Wypowiedzi klientów i media:

 

Dziennik Zachodni logo 1517697208

 

Wielki dar, z jakim przyszła na świat, uczynił ją jedną z najbardziej znanych na świecie egzorcystek. Pomaga tysiącom ludzi. 

Dziennik Zachodni, Polska 

 

Przesyłem Pani całą wdzięczność, którą mam w sercu za to, co Pani dla mnie zrobiła. Gdyby nie Pani, życie moje leżałoby w gruzach, a ja najprawdopodobniej leżałbym pod nimi nie wiedząc jak znaleźć wyjście z tej sytuacji.

Klient 

 

image5

 

Wanda Prątnicka pomogła dziesiątkom tysięcy ludzi na całym świecie cierpiącym na zaburzenia emocjonalne, umysłowe oraz dolegliwości fizyczne.

SF Yoga Magazine, Stany Zjednoczone 

 

Dzięki Pani pomocy, mój mąż stał się zupełnie innym człowiekiem. Jest spokojny, przyjazny, wyrozumiały, nie rości pretensji o nic. Wcześniej mąż mój był wiecznie zamyślony, pogłębiony w depresjach, miał dzikie oczy i kamienną twarz.

Klientka

 

gesund2

 

„Wanda Prątnicka posiada doświadczenie w oddzielaniu ciała emocjonalnego i mentalnego osoby zmarłej od ciała emocjonalnego i mentalnego żywego człowieka. Prowadzi to w efekcie do wielkiej ulgi u osób, na które wpływają duchy.“

 gesund & glücklich, Austria


Pragnę Pani serdecznie podziękować za trud i pracę włożoną w oczyszczenie mnie i dzieci. Moja córka zaczęła się uczyć i stała się bardzo sympatyczną dziewczynką. Po raz pierwszy w życiu nawiązała kontakt z rówieśnikami i ma koleżanki.

Klient