nawiedzony partner 2

Jak nawiedzenie wpływa na małżeństwo. Nawiedzony partner


 

Duchy a związki emocjonalne

 

W dzisiejszym wpisie pogłębimy temat wpływu duchów na ludzi, z którymi mamy bliskie związki emocjonalne, na przykład może to być nawiedzony partner. Jak wiemy z tego wpisu duchy będą nieustannie pracowały nad odseparowaniem nawiedzonego od wszystkich osób znajdujących się wokół niego.

Sytuacja ta jest szczególnie trudna, gdy mamy do czynienia ze związkiem partnerskim lub małżeńskim. Tak bliski związek wymaga silnego zaangażowania po obu stronach spajającego związek. Powinniśmy rozpatrzyć, jakie nawiedzenie będzie miało konsekwencje dla tych, którzy żyją z nawiedzonym partnerem.

 

Skutki nawiedzenia dla dzieci w związku

Jeżeli w związku są dzieci będzie to dla nich trudny czas. Dzieci potrzebują obydwu rodziców i nawet czasowy brak jednego z nich stanowi dla nich bardzo poważny problem, który może zaważyć na całym późniejszym życiu. Dzieci nieustannie przypisują rodzicom rolę nadrzędnej instancji, czyli Boga. Nie jest to oczywiście postrzeganie słuszne, ponieważ ich prawdziwym rodzicem nie są fizyczni rodzice, lecz Wszechmogący, ale z zaburzonego stosunku do rodziców zawsze wynika w późniejszym życiu zaburzona relacja z Najwyższym. Stąd rodzic, który żyje z nawiedzonym musi starać się zastępować dzieciom obydwoje rodziców. Nie jest to oczywiście łatwe, ani do końca możliwe, ale trzeba się starać i dawać dzieciom nadzieję, że nic nie trwa wiecznie i że ta sytuacja, jak każda inna, jest tylko przejściowa i ulegnie w końcu zmianie.

 

Intymność a duchy w związku

Kolejnym problemem w związku jest intymność między partnerami. Jest to poważna sprawa, ponieważ w związku z nawiedzonym nie bierze udział dwoje osób, lecz trzy, lub więcej w zależności od tego, ile duchów przebywa przy naszym nawiedzonym partnerze. Starając się zatem o bliskość kierujemy ją nie tylko do partnera, ale i do duchów znajdujących się przy nim.

 

nawiedzony partner 3

 

Bardzo dużą rolę będzie tu odgrywało, kto jest nawiedzającym duchem. Jeżeli jest nim ktoś, kto nas nie akceptuje sytuacja będzie oczywiście dużo trudniejsza, ponieważ duch będzie o tyle silniej oddziaływał negatywnie na nas samych. Będzie starał się ze wszystkich sił zbudować w nawiedzonym silną emocję odpychającą, będzie też w naszym kierunku wysyłał negatywne emocje. Bardzo problematyczna jest oczywiście kwestia seksualności. Tutaj również będzie ona miała miejsce między kilkoma duszami, a nie dwoma.

 

Nawiedzenie a problemy emocjonalne i nałogi

Człowiek nawiedzony może łatwo popadać w nałogi. Jego sytuacja emocjonalna jest niezwykle trudna. Z chwilą podłączenia się do niego duchów jego życie emocjonalne legło w gruzach i przeniosło się na poziom bardzo niskich, negatywnych stanów emocjonalnych takich jak rezygnacja, poirytowanie, złość, nienawiść czy lęk. Nasz nawiedzony partner żyje zatem w bardzo poważnym cierpieniu i chce sobie ulżyć starając się przynajmniej czasowo zapomnieć o swoim wewnętrznym konflikcie. Może sięgać on do różnego rodzaju środków, najłatwiej dostępnym jest alkohol, ale mogą to być środki farmakologiczne, np. tabletki uspokajające albo wręcz narkotyki.

Wraz z osłabieniem nawiedzonego, które wynika z tego, że duch nieustannie zabiera mu część życiowej energii spada również zdolność nawiedzonego do radzenia sobie nawet ze zwykłymi codziennymi wyzwaniami, nie mówiąc już o pokonywaniu trudnych obowiązków na przykład w miejscu pracy.

 

Nawiedzony partner: Wyzwania w  życiu codziennym

 

Partner nawiedzonego, mimo wszystkich problemów nawiedzonego pochodzących od opętania, musi mu okazywać ciągłe zrozumienie i współczucie. Jest to oczywiście bardzo trudne, ponieważ nawiedzony nierzadko kieruje pod adresem partnera wiele negatywnych emocji. Pamiętajmy jednak nieustannie, że nasz nawiedzony znajduje się w stanie wielkiego cierpienia, nawet jeżeli stara się na zewnątrz tego nie okazywać. Partnerowi będzie potrzebna nieziemska wręcz cierpliwość, by nie wdawać się z nawiedzonym w żadne spory, czy wręcz kłótnie, ponieważ to jedynie pogorszy sytuację, zarówno nawiedzonego, jak i partnera. Duchy jako sposób do okradania partnera i nawiedzonego z życiowej energii.

Powinniśmy poza tym pamiętać, że skala takiego problemu jest bardzo poważna, występuje on dużo częściej, niż większości z nas się wydaje, pozostaje jedynie niezauważony za zamkniętymi oknami i drzwiami. Z nawiedzeniem można sobie jednak poradzić.

 

Pytania lub komentarze? Wyślij maila: info@wandapratnicka.pl

 

 

DODATKOWE INFORMACJE:

1. Więcej informacji odnośnie symptomów nawiedzenia:

SYMPTOMY NAWIEDZENIA

2. Jak sprawdzić, czy Ty lub ktoś Ci bliski ma do czynienia z nawiedzeniem:

SPRAWDZENIE ONLINE

3. Chcesz się dowiedzieć, w jaki sposób odprowadzamy duchy?

PROCES ODPROWADZANIA DUCHÓW

 

 

Posty bloga:

 
 
 
 
 
 
 
 
 

Więcej wpisów