FAQ

PYTANIA I ODPOWIEDZI


 

1. Czy proces oczyszczania jest dla osoby opętanej bezbolesny i niezauważalny? Miałem doświadczenia natury ezoterycznej, nieprzyjemne, i nie chcę ich powtarzać...

Odp.: Proces oczyszczania jest całkowicie bezbolesny i bezpieczny dla klienta. Nie odczuwa on nic oprócz przypływu energii, sił życiowych, chęci do życia i pozytywnego nastroju.

 

2. Czy duchy mogą wpływać na decyzje człowieka?

Odp.: Oczywiście, często duchy manipulują człowiekiem i sprawiają, że człowiek podejmuje decyzje, których normalnie nigdy nie podjąłby.

 

3. Czy po oczyszczeniu duchy odejdą na stałe do Światła?

Odp.: To zależy od ducha, duchy po śmierci nadal mają wolną wolę i zgodnie z nią podejmują decyzje.

 

4. Czy ja sama mogę pomóc mojemu dziecku, czy mogę nauczyć się odprowadzać dusze? W jaki sposób to się robi.

Odp.: Nie radziłabym Pani, aby zaczęła Pani samodzielnie odprowadzać duchy, gdyż jest to niebezpieczne. Chcąc pomóc córeczce mogłaby je Pani ściągać na siebie, co z kolei mogłoby spowodować ogromne cierpienie, aż po choroby psychiczne, fizyczne i in.

 

5. Czy po odprowadzeniu duchów nie będzie już niebezpieczeństwa przybycia innych duchów? Czy otrzymam jakieś "tarcze antyduchowe”? Proszę mi to wyjaśnić.

Odp.: Oczyszczanie trwa przez okres do 3 miesięcy (jeżeli duchy odejdą wcześniej, a najczęściej tak jest, to oczyszczanie przestaje być potrzebne). Jest to okres, w którym klient nabiera wiedzy i umiejętności, aby w przyszłości chronić się przed wnikaniem duchów do ciała. Oprócz oczyszczania, uczymy klienta, jak radzić sobie z duchami. Gdy klient raz posiądzie tą wiedzę i umiejętności oraz nauczy się jak postępować i rozmawiać z duchami już zawsze będzie w stanie sam uporać się ze swoimi problemami.

 

6. Czy duchy mogą wpływać na stan naszych finansów?

Odp.: Tak, jeżeli duch za życia był przyzwyczajony do życia w biedzie, ściągnie biedę również i na nas.

 

7. Co duchy mogą spowodować w naszym życiu?

Odp.: Duchy mogą powodować różne go rodzaju choroby, od psychicznych po fizyczne. Są odpowiedzialne również za różnego rodzaju negatywne nastroje, kiepskie związki międzyludzkie, niepowodzenia życiowe na każdej płaszczyźnie: materialnej, finansowej, zdrowotnej itp. U każdego może objawiać się to inaczej, w zależności od osobowości człowieka, jego podświadomości, potrzeb, emocji.

 

8. Czy oczyszczanie nie zaszkodzi tym duszom?

Odp.: Nie, przeciwnie, oczyszczanie ma na celu pomóc duszom, które nie przeszły na drugą stronę kurtyny śmierci. Wskazujemy im bowiem drogę do „Nieba”, gdzie powinny się były znaleźć zaraz po śmierci.

 

9. Czy Państwo wierzycie w Boga i czy egzorcyzmy są zgodne z wiarą katolicką?

Odp.: Tak, bardzo wierzymy w Boga i wszystko co robimy, robimy w celu niesienia pomocy ludziom oraz zabłąkanym duszom, które z różnych powodów nie przeszły do Boga, czyli tam, gdzie ich miejsce.

 

10. Jakie duchy najczęściej opętują ludzi ?

Odp.: Najczęściej są to duchy spośród zmarłych członków rodziny, przyjaciół, znajomych.

 

11. Dlaczego duchy nie przechodzą na drugą stronę kurtyny śmierci i opętują ludzi, czy dzieje się to z winy danej osoby?

Odp.: Nie jest to wina człowieka. Duchy nie przechodzą na drugą stronę najczęściej z powodu lęku. Nie wiedzą co się z nimi stanie, często boją się, że zostaną ukarane, że pójdą do „piekła”. Często nie są świadome tego, że nie żyją, a czasem po prostu nie chcą rozstać się z życiem. Przyczyn jest wiele.

 

12. Czy można określić jak dawno duch wniknął do mojego ciała?

Odp.: Nie da się tego określić, bowiem dla ducha czas nie istnieje, poza tym najczęściej duchy utrzymują, że nadal żyją, a zatem nie odpowiedzą na to pytanie.

 

13. Czy duchy mogą namawiać człowieka do samobójstwa?

Odp.: Tak, robią to bardzo często. Duch, który umarł i nie przeszedł na drugą stronę kurtyny śmierci jest najczęściej bardzo zrezygnowany, brak mu energii. Jeżeli taki duch opęta człowieka, ten będzie przejawiał podobny nastrój. Taki stan rzeczy jest główną przyczyną depresji, tak częstej w zachodnim społeczeństwie. Niekiedy duchy namawiają człowieka do samobójstwa z zawiści, na zasadzie - “Ja nie żyję, to ty też nie będziesz...”.

 

14. Co się dzieje z człowiekiem gdy duchy odejdą?

Odp.: Wraca mu chęć do życia, ma więcej energii, entuzjazmu, zaczyna być sobą, realizować swoje prawdziwe cele i pragnienia.

 

15. Czy duch odprowadzony ode mnie może wniknąć w inną osobę?

Odp.: Niestety tak. Duch może przejść do Boga, ale może również szukać innej osoby, w której ciało będzie mógł wniknąć.

 

16. Czy istnieją dobre duchy?

Odp.: Wszystkie duchy, które nie przeszły na drugą stronę są z zasady dla nas niebezpieczne, ponieważ aby móc dalej funkcjonować muszą kraść naszą energię. Często chcą też posiąść nasze ciało.

 

17. Czy nie można tych duchów jakoś na stałe przerzucić na drugą stronę?

Odp.: Niestety nie można. Duchy mają wolną wolę i nie można ich do niczego zmusić. Można im jedynie tłumaczyć, co jest lepsze dla nich i ludzi, co może ich nakłonić do dobrowolnego odejścia.

 

18. Czy oczyszczanie jest zawsze skuteczne?

Odp.: Tak oczyszczanie w naszym wykonaniu jest zawsze skuteczne, tzn. duch zawsze zostaje odprowadzony od nawiedzonego człowieka. Nie mamy jednak wpływu na to, czy oczyszczony człowiek nie przyciągnie sobie z powrotem tego, czy innego ducha. O tym decyduje tylko dany człowiek, ze względu na wolną wolę każdego z nas.

 

19. Czy człowiek może sam pozbyć się ducha?

Odp.: Najczęściej nie. Niestety potrzebny jest tu zabieg dobrego egzorcysty.

 

20. Dlaczego jedni ludzie mają duchy, a inni nie?

Odp: Jest to zależne od tak wielu czynników, że można by na ten temat napisać kilka książek. Polecam lekturę „Opętani przez duchy – Egzorczmy w XXI stuleciu”, która wyjaśnia ten temat.

 

21. Czy można oczyszczać kogoś bez jego wiedzy i czy oczyszczanie będzie skuteczne?

Odp: Tak, zdarza się to dość często, że osoby zlecają oczyszczanie ich bliskich. Oczyszczanie takie jest skuteczne w ok. 85%-ach przypadków. Przynosi to ulgę samym zainteresowanym, jak i ich bliskim. Jest jednak grupa ok. 15% osób, które z takich, czy innych powodów chcą być opętani przez duchy (np. dlatego, że mają przy sobie kogoś, kto im ciągle podpowiada, co mają zrobić. Albo duch zaspokaja potrzeby opętanego, np. seksualne...). Tym osobom z reguły nie jesteśmy w stanie pomóc, chyba że same zdecydują się one popracować nad zerwaniem uzależnienia od duchów. Dojrzeli do tego ci wszyscy, którzy cierpieli ze względu na obecność duchów i chętni są, aby „rozprawić” się z tą kwestią.

 

22. Czy po wywoływaniu duchów duch może zostać w naszym ciele?

Odp: Tak, ponieważ wywoływane duchy najczęściej pozostają przy osobach, które je wywoływały, co w konsekwencji prowadzi do opętania. Dodatkowo należy dodać, że duchy przywołane niechętnie odchodzą od uczestników seansów spirytystycznych. Duch postrzega siebie jako zabawkę w rękach wywołujących go osób i chce w podobny sposób zabawić się kosztem człowieka. Więcej na ten temat w zamieszczonych wycinkach z książki na temat wywoływania duchów.

 

23. Czy można sprawdzić, czy duch wszedł do naszego ciała?

Odp: Człowiek podświadomie zawsze wie o tym, że został opętany. Jednak gdy duch jest w naszym ciele mamy bardzo słaby kontakt z naszą podświadomością i emocjami. Wskazówką może być pogarszający się bez konkretnej przyczyny stan zdrowia psychicznego i fizycznego. Gdy duch znajduje się w naszym ciele czujemy się wyczerpani, mamy mało energii, jesteśmy depresyjne nastawienie do siebie i otoczenia. Gdy duch się jednak czegoś przestraszy potrafimy wpadać w silne negatywne emocje takie jak gniew, złość, wściekłość, nienawiść, które wszystkie wynikają z lęku. Gdy zaobserwujemy u siebie takie objawy najlepiej jest zwrócić się do kompetentnego egzorcysty, który będzie mógł sprawdzić, czy przyczyną naszego niepokojącego stanu zdrowia są duchy.

 

24. Czy duchy mogą przemieszczać się w różne miejsca, czy przebywają tylko w tych, które znają?

Odp: Przeważnie duchy przebywają w miejscach, które były im znane za życia. Jest to związane z podobną wibracją zarówno ducha jak i miejsca. Jeżeli duch się przemieszcza, to tylko w miejsca o podobnych wibracjach jak swoje. Na przykład jeżeli duch jest bardzo przywiązany do świata materialnego, to będzie pozostawał wśród osób, które także mają takie przywiązanie. Z drugiej strony patrząc na sprawę należy stwierdzić, że w świecie duchów można przemieszczać się bardzo szybko, prawie z szybkością myśli. Jeżeli zatem duch, który umarł powiedzmy w Polsce zostanie przyciągnięty przez Amerykanina o podobnym problemie emocjonalnym (czyli podobnej wibracji) to w kilka sekund może znaleźć się w Ameryce zupełnie nie wiedząc dlaczego.

 

25. Czy można mówić do duchów, które nie przeszły na drugą stronę? Czy one nas usłyszą? Czy jest możliwość współpracy np. z duchami najbliższych?

Odp: Kategorycznie nie powinniśmy rozmawiać z duchami, które nie odeszły na drugą stronę kurtyny śmierci, ponieważ usłyszą nas na pewno, a rozmowy takie są równoznaczne z wywoływaniem duchów, a to jest niebezpieczne nawet jeżeli duchem jest ktoś z naszej najbliższej rodziny. Człowiek w momencie śmierci zachowuje swoją osobowość, ale u osób które nie przeszły do Boga bardzo nasilają się emocje. Świat w którym duchy postanowiły pozostać jest miejscem, które zbudowane jest między innymi z ludzkich emocji, namiętności, żądz. Należy więc sobie uświadomić, że nasza np. kochana babcia nie jest do końca tą babcią, którą znaliśmy za jej życia i że będąc przez nią opętanym zawsze doświadczymy cierpienia, czy to psychicznego, czy fizycznego. Prawie zawsze aby pomóc duchom, które nie przeszły do "Nieba" potrzebny jest egzorcysta.