opetanie przez byty astralne 2

Czego może nas nauczyć opętanie przez byty astralne? Część 2


  

Jakie lekcje niesie ze sobą opętanie przez byty astralne

 

W pierwszej części tego wpisu dowiedzieliśmy się, jakie lekcje czekają na nas, gdy będziemy nieuważni w kwestii związków emocjonalnych z naszymi bliskimi. Dzisiejszy wpis rozszerza tę wiedzę. Dowiedz się, jakie lekcje niesie ze sobą opętanie przez byty astralne.

 

Automatyzmy i przyciąganie niechcianych sytuacji

Nawiedzenie uczy nas, że musimy dobrze wiedzieć, co porabiają nasze emocje, dokąd je wysyłamy i przede wszystkim – jakie tworzymy pragnienia. Bez tej świadomości ustanawiamy wspomniane już w części pierwszej automatyzmy, które będą nas przyciągały do sytuacji, miejsc, okoliczności lub ludzi, których być może już wcale nie chcemy. To, co było dla nas miłe i dobre wczoraj, wcale nie musi być takie dziś, czy jutro.

Kontrola emocji w obliczu duchów

Kolejnym aspektem, którego bardzo intensywnie uczymy się, gdy została przy nas inna dusza, to kontrola własnych emocji. Emocje duchów są najczęściej negatywne i bardzo silne i gdy pozwalamy im działać niszczymy bardzo wiele w naszym życiu, w naszych związkach, finansach, projektach itd. Uczymy się zatem, że nie wolno nam emocji wyrażać tak, jak przychodzą, lecz że musimy umieć je kontrolować. Jest to jedna z pierwszych lekcji. Ludzie nawiedzeni, którzy do nas przychodzą po pomoc zapytani, czy odczuwają wiele negatywnych emocji odpowiadają, że teraz już nie tak bardzo, że wcześniej zdarzało im się reagować bardzo silnymi emocjami o wiele częściej. Musieli po prostu pod wpływem opętania przez byty astralne nauczyć się na nie nie reagować, nie mówić, nie działać, a nawet nie myśleć pod ich wpływem.

Ćwiczenie:

Oto ćwiczenie dla tych wszystkich, którzy mają problemy z panowaniem nad emocjami. Musimy pamiętać, że nigdy nie wolno nam wyrażać negatywnych emocji, one zawsze będą prowadziły do cierpienia takiego czy innego rodzaju. Negatywne emocje bazują na lęku, a jak powiedział pewien mądry człowiek: „Każda decyzja podjęta ze względu na lęk jest złą decyzją”.

A teraz do ćwiczenia – jest ono dość proste, jednak być może będziesz potrzebował nawet miesięcy, aby wykonywać je poprawnie. Chodzi o umiejętność liczenia od 100 wstecz. Zawsze, gdy zalewają nas negatywne emocje musimy zrobić wszystko, by ich nie wyrażać. Musimy zatem przestać kłócić się, argumentować pod ich wpływem, a nawet myśleć. Siadamy więc lub kładziemy się i zaczynamy liczyć – 100, 99, 98 i tak dalej. Prędko zauważysz, że przy 98 twój umysł powróci do myślenia o problemie, który wywołał negatywną emocję, jednak celem tego ćwiczenia jest liczenie, a nie myślenie o problemie czy odczuwanie emocji.

Zaczniesz zatem liczyć od nowa od 100. Gdy przy 97 twój umysł znowu ucieknie do negatywnych emocji, zmartwień, obsesyjnych myśli itp. spokojnie to zauważysz i ponownie rozpoczniesz liczenie od 100.

Ćwiczenie wykonasz poprawnie, gdy doliczysz od 100 do 1. Zwracaj uwagę, abyś liczył świadomie, nie pozwalaj, aby podświadomość liczyła za ciebie.

Różni ludzie dysponują różną zdolnością koncentracji, niektórym ćwiczenie to będzie przychodziło łatwiej, innym trudniej. Jednak pierwsze sukcesy w uspokajaniu własnych emocji będą upewniały cię w przekonaniu, że jest ono bardzo dobre, ponieważ daje wielki spokój i warto włożyć wszelki trud, by opanować je po mistrzowsku.

Gdy się dobrze zastanowić, ćwiczenie to służy uwalnianiu się od niskich wibracji świata astralnego i podnoszeniu własnej wibracji. Można je zatem użyć zawsze wtedy, gdy w trakcie oczyszczania lub po nim wracają do nas duchy.

 

Badanie własnych myśli i motywacji

Kolejną bardzo ważną lekcją pochodzącą od opętania przez byty astralne jest umiejętność badania własnych myśli, własnych motywacji. Duchy, mimo że bliskich ukochanych, mają bowiem najczęściej niską energetykę funkcjonującą na poziomie instynktu przetrwania. Za życia byli to najprawdopodobniej bardzo mili, a kto wie, może nawet wspaniali, ludzie. Jednak decyzja pozostania przy żywych zmieniła ich całkowicie. Wszystkie wyższe tendencje zamknęli głęboko w sercu, a na zewnątrz trzymają jedynie niskie aspekty instynktu przetrwania. Najistotniejsze dla ducha stają się wtedy rozważania typu – co muszę zrobić, aby jak najbardziej przykuć do siebie żywego bliskiego, od którego stale pobieram energię? Bardzo ważną lekcją pochodzącą od opętania przez byty astralne jest zatem uwalnianie się od wszystkich niskich emocji świata astralnego – złości, nienawiści, zawiści, chęci zemsty, agresywności itp., które wszystkie bazują na lęku o przetrwanie.

 

Lekcja przebaczenia: Uwolnienie od winy i przebaczenie

Bardzo ważną lekcją wynikającą z opętania przez byty astralne jest również lekcja przebaczania. Jest to istotna część procesu uwalniania się od drugiej duszy. Zawsze bowiem mamy tej drugiej duszy za złe, że przy nas została. W pewnym sensie ta druga dusza rzeczywiście ponosi częściowo odpowiedzialność za nawiedzenie. W końcu podjęła ona w którymś momencie decyzję, że zostanie w pobliżu świata fizycznego, że zostanie przy nas. Oczywiście decyzję tę podjęliśmy również my sami, będziemy zatem musieli dla własnego dobra wybaczyć nie tylko duszy, która przy nas została, ale i samemu sobie, że tę duszę do siebie bardzo silnie przyciągaliśmy. Być może wynikało to z automatycznego, nieświadomego procesu, jednak odpowiedzialność za utworzenie takiego automatyzmu podjęliśmy oczywiście sami, nie stało się to „przypadkiem”, bez naszego udziału.

 

Lekcja wolności od opętania przez byty astralne

Generalnie należy powiedzieć, że lekcja wolności od opętania przeznaczona jest wyłącznie dla dojrzałej, silnej duszy. Jeżeli opętanie przez byty astralne jest twoim problemem pamiętaj, że w swoim rozwoju zaszedłeś już bardzo daleko, mimo że możesz wpadać w iluzję, że wcale tak nie jest, sądząc po wszystkich tych problemach, które się przed tobą piętrzą. Pamiętaj ciągle, że to iluzja, że wszystkie te problemy mają ci jedynie dać motywację i siłę do ich przekroczenia, że przed tobą wschodzi już słońce poranka, świt wspaniałych horyzontów prawdziwej wolności od świata astralnego.

 

Pytania lub komentarze? Wyślij maila: info@wandapratnicka.pl

 

 

DODATKOWE INFORMACJE:

1. Więcej informacji odnośnie symptomów nawiedzenia:

SYMPTOMY NAWIEDZENIA

2. Jak sprawdzić, czy Ty lub ktoś Ci bliski ma do czynienia z nawiedzeniem:

SPRAWDZENIE ONLINE

3. Chcesz się dowiedzieć, w jaki sposób odprowadzamy duchy?

PROCES ODPROWADZANIA DUCHÓW

 

Posty bloga:

 
 
 
 
 
 
 
 
 

Więcej wpisów