czy duchy moga namawiac na przestepstwo2

Czy duchy mogą namawiać do popełniania przestępstw?


 

Duchy z całą pewnością mogą namawiać do popełniania przestępstw. Wiele osób, które popełniły przestępstwo, często opowiada o tym, jak niewidzialna siła natarczywie ich do tego popychała lub że byli nieświadomi wydarzeń rozgrywających się wokół nich w tym czasie. W dzisiejszym wpisie omówimy, w jaki sposób człowiek, który nigdy wcześniej nie miał problemów z prawem, może stać się kryminalistą po tym, jak zostanie nawiedzony.

 

Świat ducha: spojrzenie przez pryzmat negatywności

Z wcześniejszych wpisów pamiętamy, że duchy to istoty, które po śmierci ciała fizycznego nie odeszły do światów wyższych. Przebywają na niskim poziomie świata emocjonalnego / astralnego, który cechuje się negatywną, niską energią takich emocji jak - złość, wściekłość, zazdrość, smutek, zawiść, lęk itp.

Duch postrzega cały świat przez pryzmat takich negatywnych obrazów. Nieustannie odczuwa bardzo silne negatywne emocje, a to wpływa na to, że cały obraz otaczającego go świata oraz jego samego jest negatywny / destrukcyjny. Dla niego wszystko jest złe. Nieustannie cierpi i całkowicie błędnie postrzega rzeczywistość, w której się znalazł.

 

Wpływ duchów na ludzi

Gdy człowiek przyciągnie z jakichś względów do siebie takiego ducha, to już od samego początku to negatywne nastawienie zacznie wpływać na człowieka. Człowiek może być sam z siebie nawet bardzo pozytywny. Po prostu przyciągnął do siebie ducha przez brak rozwagi – wypił za dużo alkoholu albo skusił się na przyjęcie narkotyków, tak dla relaksu i dobrej zabawy. To umożliwiło mu wgląd w świat astralny. Większość ludzi jest zachwycona tą perspektywą, ponieważ daje ona wewnętrzne, dla większości trudne do precyzyjnego nazwania, zrozumienie, że śmierć, której jako ludzie boimy się ze wszystkich rzeczy najbardziej, tak naprawdę nie istnieje. To powód, dla którego ludzie chcą przyjmować środki odurzające wciąż na nowo, chcą powtórzyć ten stan.

 

Konsekwencje otwarcia astralnych drzwi

Niestety osoby te nie mają świadomości, że narkotyk, alkohol i wiele innych środków niszczą warstwę ochronną znajdującą się pomiędzy ich ciałem fizycznym a emocjonalnym / astralnym. To powoduje, że trwale otwierają się drzwi między tymi światami i przyciągają do siebie istoty zamieszkujące najniższe rejony tego świata. A każda forma komunikacji jest początkiem wymiany energii dwóch, wchodzących za sobą w kontakt, stron. Zaczynają wymieniać ze sobą nie tylko energię życiową (a raczej wyrównywać jej poziom), lecz również emocje i myśli.

 

czy duchy moga namawiac na przestepstwo3

  

Destrukcyjna wymiana

 To wprawia w zachwyt wielu ludzi, ponieważ doświadczają wtenczas silnego prądu telepatycznej wymiany myśli z niematerialnymi istotami. W efekcie wspomniany amator nowych wrażeń zaczyna oddawać swoją energię duchowi, który nie ma jej prawie wcale. W tym samym czasie do człowieka zaczyna coraz bardziej napływać negatywny obraz świata ducha. To najczęściej nie dzieje się przy pierwszym przyjęciu narkotyku, chociaż i tak może się zdarzyć. Człowiek, któremu wiodło się dotychczas bardzo dobrze zaczyna stopniowo tracić życiowe siły, a jego pozytywny obraz rzeczywistości zaczyna zmieniać się na coraz bardziej negatywny.

Najczęściej zdarza się tak, że człowiek nie jest w stanie rozpoznać, że napływające do niego emocje i myśli wcale nie są jego, tylko ducha. Bierze je za swoje własne i zaczyna się nad nimi zastanawiać, myśli, że mają mu coś do powiedzenia. Tymczasem im bardziej zagłębia się w negatywnym myśleniu, tym więcej negatywnej energii przyciąga do siebie. Ponieważ wspomniany wcześniej człowiek ma początkowo wysoki poziom energii może się zdarzyć, że przyciągnie sobie więcej duchów niż tylko jednego. Wtenczas jego upadek jest szybszy.

 

Bolesna podróż od sporadycznego kontaktu do uzależnienia

Po jakimś czasie człowiek rozpoznaje, że narkotyk przyjmuje już codziennie, a nie tylko w weekend. Zaczyna zauważać, że jego życie bardzo się pogorszyło. Cierpią na tym jego związki – ludzie, z którymi wcześniej przebywał nagle zaczynają od niego stronić, ponieważ różnica pomiędzy wysokimi wibracjami jego przyjaciół, a jego własnymi staje się zbyt duża. Przyjaciele cierpią w jego obecności, a cierpieć nie chcą… Cierpi też praca – bohater tej historii przestaje mieć wspaniałe, kreatywne pomysły. Duchy poruszają się bowiem w polu destrukcji, a nie konstrukcji. W końcu cierpi on sam i doświadcza różnych zaburzeń emocjonalnych. Nie ma już wysokich emocji entuzjazmu, chęci stworzenia dobra dla siebie i innych, staje się coraz bardziej odizolowany od świata, jego poziom energii spada każdego dnia, codziennie przeżywa piekło złości, wściekłości czy lęku.

 

Naciskanie duchów ku działaniom przestępczym

Łatwo w takiej sytuacji posłuchać negatywnych podpowiedzi duchów, które nierzadko namawiają do działań nielegalnych. Duchy nie podlegają już pod system sprawiedliwości ludzkiej, nie obawiają się konsekwencji karnych, organów ścigania czy systemu sądowego. Jeżeli nasz bohater nie będzie bardzo uważny, to może popełnić cały szereg bardzo błędnych i pełnych bolesnych konsekwencji decyzji. Kto wie, być może zaczyna mu brakować pieniędzy i wpada na pomysł zdobycia ich w nielegalny sposób, albo w przypływie negatywnych emocji / wściekłości robi komuś krzywdę?

Tak czy inaczej rzecz, która zaczęła się całkiem niewinnie eskalowała do wymiarów brzemiennych w bardzo poważne konsekwencje nie tylko dla obecnej inkarnacji, lecz być może dla wielu przyszłych. Dlatego też świadomość takiego fenomenu, jak nawiedzenie i bardzo negatywnego wpływu duchów na żywych ludzi jest tak ważna. Znajomość praw funkcjonujących we wszechświecie, szczególnie tych niewidzialnych, może się okazać niezwykle cenna.

 

Pytania lub komentarze? Wyślij maila: info@wandapratnicka.pl

 

 

DODATKOWE INFORMACJE:

1. Więcej informacji odnośnie symptomów nawiedzenia:

SYMPTOMY NAWIEDZENIA

2. Jak sprawdzić, czy Ty lub ktoś Ci bliski ma do czynienia z nawiedzeniem:

SPRAWDZENIE ONLINE

3. Chcesz się dowiedzieć, w jaki sposób odprowadzamy duchy?

PROCES ODPROWADZANIA DUCHÓW

 

 

Posty bloga:

 
 
 
 
 
 
 
 
 

Więcej wpisów