praktykowanie wdziecznosci 2

Praktykowanie wdzięczności: Pokonywanie przeszkód


 

Jak osiągnąć całkowitą wolność od nawiedzenia?

 

Dzisiejszy wpis poświęcony będzie tym z nas, którzy przeszli przez proces oczyszczania i ustanowili już pewną sferę wolności od wpływu duchów na swoje życie, stali się na tyle stabilni emocjonalnie, aby dokonać kolejnego kroku na ścieżce prowadzącej do całkowitej wolności od wpływu duchów na swoje życie oraz od niskich poziomów świata astralnego. Chodzi o praktykowanie wdzięczności.

 

Czy praktykowanie wdzięczności może naprawdę odmienić twoje życie?

 

Tematem ostatniego wpisu było wprowadzenie do świadomego generowania wdzięczności zmierzającej do podnoszenia własnych wibracji. Ćwiczenie się we wdzięczności jest wprawdzie niełatwe, ale przynosi zdumiewające rezultaty. Gdy osiągniemy nawet poziom początkującego zobaczymy, jakim wspaniałym uczuciem jest wdzięczność i będziemy chcieli ćwiczyć coraz więcej i więcej. Wraz z budowaniem wdzięczności w naszym ciele emocjonalnym zobaczymy, jak zmienia się całe nasze życie na lepsze. Będziemy nie tylko coraz lepiej panowali nad wpływem duchów, czy negatywnych emocji świata astralnego na własne życie. Praktykowanie wdzięczności odbije się bardzo pozytywnie na naszych relacjach z innymi, finansach, zdrowiu a przede wszystkim na naszym poczuciu, że zmierzamy w kierunku naszego prawdziwego Domu, do Boga.

 

Jak pokonać wyzwania w praktyce wdzięczności?

 

praktykowanie wdziecznosci 3

 

Jak już wspominaliśmy w ostatnim wpisie praktykowanie wdzięczności nie jest łatwą sztuką do opanowania. Gdy świadomie pracujesz bowiem nad wdzięcznością zacznie ci się pokazywać cała twoja niewdzięczność, i uwierz mi, gdy powiem, że pokładów tej negatywnej emocji jest wiele. Należy zatem tę praktykę rozłożyć na dłuższy okres. Niektórzy z was doświadczając pierwszych prawdziwych przebłysków wdzięczności poczują, że doświadczają rzeczy prawdziwych i będą stawać się być może zbyt entuzjastyczni. Postarajcie się jednak o umiar, ponieważ wraz z podnoszeniem własnych wibracji będziecie musieli poprzecinać wszystkie więzy niewdzięczności, które trzymały was dotychczas w więzieniu negatywnych emocji.

 

Jak radzić sobie z negatywnymi emocjami i stymulować rozwój duchowy?

Zobaczycie w tym ćwiczeniu być może sposób na własny rozwój duchowy, czyli na ciągłe podnoszenie swoich wibracji, jednak na początku zaczną pokazywać się również emocje negatywne. Możecie nawet pomyśleć, że idziecie w niewłaściwym kierunku, ponieważ będziecie na nowo wracać do stanów negatywnych emocji, które znacie z przeszłości. Niektórzy z was mogą się przestraszyć, że w takim stanie łatwo przyciągną do siebie duchy. Jednak bądźcie spokojni, tak się nie stanie, jeżeli się duchów nie przestraszycie.

Duchy przyszły do was wcześniej jedynie po to, aby wzmocnić wasze negatywne emocje, abyście zauważyli, że je macie. Wcześniej szliście przez życie z takim emocjami jak gniew czy zazdrość i myśleliście, że takie już jest życie. Wszechświat musiał wami zatem trochę potrząsnąć, abyście przypomnieli sobie, że życie wcale takie nie jest. Tylko dlatego Wszechświat wyraził zgodę na wasze opętanie. Obecnie zastanawiacie się nad swoimi emocjami, mam nadzieję, o wiele bardziej i nie pozwolicie sobie, aby duchy do was powróciły. Duchy odegrały zatem już swoją rolę w uczeniu was wyższego życia. Pilnujcie swoje lęki, obserwujcie siebie, uwalniajcie stłumione emocje traumatycznych przeżyć, a zobaczycie, że wasze życie będzie stawało się coraz lepsze.

 

Uwalnianie tłumionych emocji i zachowywanie umiaru

Gdy będą się pojawiały negatywne emocje, pozwólcie im przez siebie przepłynąć, ale absolutnie nie angażujcie w nie swoich myśli (wtedy będziecie bowiem wzmacniać stare wzorce). Na początku może to nie być łatwe, ponieważ stłumione emocje nierzadko zawierają wielką porcję energii, którą postanowiliśmy w przeszłości, najczęściej w dzieciństwie, zabarwić złością, wściekłością, lękiem itp. Stąd wydostająca się z waszej podświadomości emocja może was oszołomić. Wprawdzie wiecie już, że coś takiego może się dziać, to jednak stłumione emocje będą miały na was silny, a wręcz hipnotyczny wpływ. Najprawdopodobniej będzie wam się wydawało, że rzeczywistość stłumionej emocji, czyli coś bardzo silnie negatywnego, zacznie teraz panować na stałe w waszym życiu. Otóż tak nie jest, to tylko pozory, utrzymujcie pamięć, że to nie rzeczywistość, tylko stara, stłumiona emocja. Już podczas pierwszego uwalniania się od tych tej? emocji zauważycie, że ona w końcu odejdzie, a wy powrócicie do stanu wyższego, niż ten, na którym znajdowaliście się przed odpuszczeniem tej emocji.

 

Katharsis i droga do wolności

Mimo, że wielokrotnie będziecie przechodzić przez taki swoisty stan samo oczyszczenia, zwany potocznie katharsis, może wydarzyć się, że z każdym kolejnym uwalnianiem zablokowanych emocji będziecie jednak na powrót wierzyli w negatywną rzeczywistość, jaką narzuca wam energia stłumionej emocji.

Stąd właśnie mój apel o umiar, ponieważ nie chcecie, aby podświadomość zaprowadziła was do stanu ciągłego przerabiania. Byłoby to zbyt wielkim obciążeniem. Szczególnie na początku musicie potrafić odpocząć po rozwiązaniu jednego takiego problemu, zanim zabierzecie się za następny. Im silniejsza negatywna emocja, tym więcej razy trzeba będzie ją uwalniać, lecz za każdym razem będzie rosło w nas was? przekonanie, że to tylko dalsza część raz rozpoczętego procesu, który prowadzi was do wolności.

Z całego serca życzę wam bardzo wiele sukcesów na tej ścieżce.

 

Pytania lub komentarze? Wyślij maila: info@wandapratnicka.pl

 

 

DODATKOWE INFORMACJE:

1. Więcej informacji odnośnie symptomów nawiedzenia:

SYMPTOMY NAWIEDZENIA

2. Jak sprawdzić, czy Ty lub ktoś Ci bliski ma do czynienia z nawiedzeniem:

SPRAWDZENIE ONLINE

3. Chcesz się dowiedzieć, w jaki sposób odprowadzamy duchy?

PROCES ODPROWADZANIA DUCHÓW

 

 

Posty bloga:

 
 
 
 
 
 
 
 
 

Więcej wpisów