podnoszenie wibracji 2

Moc prawdziwej partnerskiej miłości i podnoszenie wibracji przy nawiedzeniu


 

Być może jesteś w sytuacji, w której masz problem z nawiedzeniem, a jednocześnie jesteś pełen miłości dla swoich bliskich. Gdy duchy będą od ciebie odprowadzane przez profesjonalnego egzorcystę będziesz się czuł lepiej. Podnoszenie wibracji jest bardzo ważne, więc dobrze będzie wtenczas, abyś wykorzystywał moc prawdziwej partnerskiej miłości przy nawiedzeniu, by podnosić swoją świadomość na wyższy poziom, gdy zauważysz, że duchy do ciebie wracają.

 

Podnoszenie wibracji: Kluczem jest prawdziwa miłość

 

Pamiętaj, że podnoszenie wibracji możliwe będzie jedynie, jeżeli przywołujesz prawdziwą miłość. Pojawia się ona tylko wtedy, gdy kochasz w otaczających cię ludziach ich wyższy aspekt, ich Wyższe Ja. Jeżeli będziesz kochał ich osobowość, albo będziesz kierował się namiętnością / pasją, jaka łączy cię z partnerem, to wibracji nie będziesz podnosił. Namiętność jest bowiem funkcją niskiego świata astralnego, czyli dokładnie tego przedziału wibracji, na którym przebywają duchy zmarłych. Natomiast jeżeli będziesz kochał swojego partnera bezinteresownie za to, że widzisz w nim wspaniałe boże stworzenie, to twoja wibracja będzie się podnosiła. Być może partner zachwyca cię swoją mądrością, siłą, poświęceniem, dobrocią, oddaniem, pięknem, gracją. Jeżeli tak, to skupiaj się na tych cechach jak najintensywniej.

 

Zrozumienie i unikanie lęku w związkach

Ufam, że to ćwiczenie doprowadzi cię do rozpoznania ludzkich aspektów miłości w twoim związku, takich jak zaradność czy zdolność zarabiania pieniędzy. One nie będą dla ciebie konstruktywne, nie będą też podnosiły twojej wibracji, gdyż bazują na twoim lęku o przetrwanie, będą zatem twoją wibrację obniżały. Bardzo wiele związków bazuje na jakimś wspólnym interesie. Nie ma w tym nic złego, warto być wśród ludzi własnego pokroju, wśród tych, którzy cię rozumieją. Problem powstaje jedynie wówczas, gdy definiujesz tę wspólnotę interesów jako prawdziwą miłość i się do niej przywiązujesz. Wtedy, jeżeli dojdzie do rozpadu takiego związku będziesz cierpiał. Wspólnota interesów jest cechą przemijającą. Jedyną stałą w życiu jest zmienna, a zatem musisz poszukiwać rzeczy trwałych. Z całą pewnością jest nią wyższy aspekt twojej istoty, twoje Wyższe Ja.

 

Miłość bezinteresowna jako fundament podwyższania wibracji

 

Kochając prawdziwie jedną osobę być będziesz w stanie przenieść tę miłość na większą ilość ludzi, na przykład na swoje dzieci. A wtenczas, kto wie, być może zauważysz, że miłość da się przenieść też na innych. Najpierw tych bliskich, a później być może uda ci się ją przenieść na obcych. W takim wypadku nigdy nie zabraknie ci tego, na czym, jak sądzę, zależy ci najbardziej, a mianowicie na miłości. Jeżeli bowiem dla ciebie odczuwanie miłości stanie się kwestią dawania, to wtedy automatycznie wszystko zacznie być pod twoją kontrolą. Dając miłość nie polegasz na nikim ani niczym. Jeżeli żądasz miłości od świata zewnętrznego, to raczej nie będziesz jej otrzymywał tyle, ile by cię spełniało albo nie będziesz jej otrzymywał wcale. Jeżeli będziesz jednak kochał innych, to w taki czy inny sposób miłość do ciebie wróci. Pewnie już wiesz, że wszystko co dajemy wraca do nas zwielokrotnione. Takie nastawienie będzie drogą w kierunku wolności oraz wysokich wibracji, na których ci zależy. Wykorzystuj moc prawdziwej partnerskiej miłości przy nawiedzeniu.

 

podnoszenie wibracji 3 

Miłość do dzieci i podnoszenie wibracji

Pewnie kochasz swoje dzieci, ich niewinność, miłość czy oddanie rodzicom. Jeżeli będziesz przyglądał się temu aspektowi, koncentrował na nim, to z całą pewnością będziesz podnosił swoją wibrację, ponieważ wtedy kochasz boski aspekt swoich dzieci, ich Wyższe Ja. Będzie cię to podnosiło wibracyjnie, a tego właśnie potrzebujesz, ponieważ wtedy automatycznie oddalasz / dystansujesz się od poziomu, na którym przebywają duchy.

 

Współczucie jako element podnoszenia wibracji

Jeżeli czytałeś wcześniejszy wpis, to będziesz pamiętał, że omawialiśmy tam kwestię współczucia dla innych, które również podnosi twoje wibracje. Być może zauważasz, że wibracje idą w górę zawsze wtedy, gdy koncentrujemy się na tym co wyższe. Współczucie jest bowiem cechą boską. Wszechświat jest nastawiony na rozwój, na ciągłe dawanie, ciągłe współczucie i poświęcanie samego siebie na rzecz wszystkiego, co ten wszechświat zamieszkuje. Współczując postępujesz niejako na podobieństwo Wszechświata, Boga. Przyjmujesz pozycję dawania, ale musi to być dawanie bezinteresowne. Jeżeli pozostajesz interesowny, to pragniesz od tego, komu dajesz, coś uzyskać. Wtedy nie będzie to boska pobudka, tylko ludzka. A ludzka oznacza błądzenie, niewiedzę, zagubienie. To właśnie te cechy powodują nasze cierpienie oraz przyciągają do nas nieszczęścia, między innymi duchy zmarłych. Można śmiało powiedzieć, że każde nawiedzenie wynika z przywiązania do jakichś ludzkich aspektów, które staje się magnesem przyciągającym duchy do ludzi i ludzi do duchów.

 

Wdzięczność do Boga i droga do wyższych światów duchowych

W przyszłym wpisie omówimy trzecią formę miłości, a mianowicie do tego co wyższe, do Boga, która wyraża się we wdzięczności. Używając tych trzech aspektów prawdziwej Miłości będziesz w stanie nie tylko na zawsze opuścić przedział niskich wibracji, których konsekwencją może być nawiedzenie, ale będziesz również w stanie trwale, każdego dnia podążać w kierunku coraz to wyższych światów duchowych.

 

Pytania lub komentarze? Wyślij maila: info@wandapratnicka.pl

 

 

DODATKOWE INFORMACJE:

1. Więcej informacji odnośnie symptomów nawiedzenia:

SYMPTOMY NAWIEDZENIA

2. Jak sprawdzić, czy Ty lub ktoś Ci bliski ma do czynienia z nawiedzeniem:

SPRAWDZENIE ONLINE

3. Chcesz się dowiedzieć, w jaki sposób odprowadzamy duchy?

PROCES ODPROWADZANIA DUCHÓW

 

 

Posty bloga:

 
 
 
 
 
 
 
 
 

Więcej wpisów