wibracje energetyczne 2

Jak współczucie może pomóc w nawiedzeniu. Wibracje energetyczne


 

Nawiedzenia a Miłość: Wibracje energetyczne w walce z Duchami

 

Dzisiaj wyjaśnimy rolę miłości przy nawiedzeniu. Gdy masz problem z duchami, to bardzo istotne jest, abyś podnosił swoje wibracje energetyczne w chwilach, gdy duchy zostaną od ciebie odprowadzone. Jest to moment, w którym masz całkowitą wolność wyboru, co zrobić ze swoimi emocjami. Gdy jest przy tobie duch wyboru tego nie masz, gdyż ciało emocjonalne ducha i twoje stanowią wtedy jedność.

 

Prawdziwa miłość jako narzędzie do podnoszenia wibracji

Gdy zatem poczujesz się lepiej (gdy nie ma przy tobie duchów) powinieneś jak najintensywniej pracować nad podniesieniem swojej wibracji. Chodzi o to, abyś wibracyjnie oddalał się od pola niskich, negatywnych emocji w jakich się znalazłeś. I nie jest to tylko kwestia tego, że duchy ściągają cię wibracyjnie w dół. One najczęściej przychodzą do ludzi, którzy już, w taki czy inny sposób, oddają się negatywnym emocjom. A zatem wznosząc swoje wibracje energetyczne, będziesz dystansował się do swojej niskiej wibracji, jak również będziesz uczył się oddalać od pola negatywnych emocji, w jakich żyją duchy.

Czy może być lepszy sposób, aby to uczynić niż podnosząc wibrację energetyczne poprzez Prawdziwą Miłość? Rozróżniamy jej trzy podstawowe rodzaje – Miłość do tego co od nas wibracyjnie niższe, do tego co nam równe i do tego, co wyższe. Zawsze znajdziemy istoty spełniające te trzy warunki. Gdy rozejrzysz się wokoło łatwo odkryjesz w swoim otoczeniu ludzi, których wibracja jest niższa od twojej – im możesz wysyłać współczucie. Tych, którzy mają wibracje zbliżone do twoich - im możesz wysyłać prawdziwą partnerską miłość (omówimy ten temat w kolejnym wpisie). Jest jeszcze trzeci rodzaj Miłości, a mianowicie tej, jaką możesz wysyłać temu co wibracyjnie od ciebie wyższe. Tutaj generalnie będzie chodziło o nasz stosunek do Autorytetu, Inteligencji, która nas stworzyła, większość nazywa tę energię Bogiem (ten temat omówimy w jeszcze następnym wpisie).

 

Jak pomagać innym bez obniżania swojej energii

Dziś zajmiemy się twoim stosunkiem do ludzi, którzy mają wibrację niższą. Im możesz wysyłać pierwszą formę prawdziwej Miłości – współczucie. Proces ten będzie podnosił twoją wibrację. Pamiętaj jednak, abyś w żadnym wypadku nie mylił współczucia z użalaniem. Wtedy bowiem twoja wibracja będzie się obniżała. Użalasz się wtedy, gdy widzisz kogoś cierpiącego i mówisz do siebie – cóż za nieszczęśnik, tak bardzo cierpi, kto wie, czy kiedykolwiek pokona to wyzwanie. Tymczasem współczucie podchodzi do cierpienia całkowicie inaczej. Mówisz wtedy w myślach do tego człowieka – widzę twoje cierpienie, widzę, jak bardzo jesteś nieszczęśliwy, wiem jednak, że wszelkie formy cierpienia służą jedynie odpracowaniu karmy, którą jako ludzie zebraliśmy w przeszłości! Masz w sobie boską iskrę, polegaj na niej coraz bardziej, a ona wskaże ci drogę do całkowitej wolności od cierpienia jakiegokolwiek rodzaju!

 

Prawo przyczyny i skutku

Energia naszych wcześniejszych czynów, czyli karma, musi się zrównoważyć. Jeżeli wcześniej wysyłaliśmy ludziom coś negatywnego, na przykład złość czy obwinialiśmy ich, to teraz złość wraca do nas zwielokrotniona. Chodzi o to, żebyśmy na swoim ciele poznali konsekwencje tego, co czyniliśmy wcześniej innym. Mamy wtenczas okazję zauważyć, jak bardzo destrukcyjna jest wibracja złości czy obwiniania, jak wielkim jest cierpieniem. Nasze obecne cierpienie nie wynika zatem z tego, że świat, w którym żyjemy jest zły, tylko stąd, że ponosimy konsekwencje własnych wcześniejszych czynów. Otrzymujemy z powrotem zwielokrotnione to, co wcześniej wysyłaliśmy światu.

Powracając do współczucia. Mówimy do tej osoby (oczywiście najlepiej w myślach) – twoje cierpienie jest wielkie, lecz ja wiem, że wewnątrz ciebie jest Wielka Istota. Jest nią twoje Wyższe Ja. Gdy tylko uwolnisz się od swojego obecnego cierpienia pochodzącego od karmy negatywnych emocji, otworzysz się na Jej wpływy.

 

Droga do wyzwolenia od niskich wibracji

Do tego czasu komunikacja z boskim Ja nie będzie możliwa, ponieważ będąc zakotwiczonym w niskich wibracjach negatywnych emocji nie mamy dostępu do tak wysokiej wibracji, jakim jest nasze Wyższe Ja. Jednak proces oczyszczania uwalnia cię od wpływów niskich wibracji duchów, takich jak złość, wściekłość czy lęk. Gdy one odejdą na dobre, a ty zajmiesz się ciągłym podnoszeniem swoich wibracji nie będzie żadnej innej możliwości, jak tylko ta, że w końcu natkniesz się na tę cudowną Istotę w swoim wnętrzu, która poprowadzi cię na twojej dalszej ścieżce życia. Dotychczas polegało ono wyłącznie na tym, że zmuszany byłeś ponosić konsekwencje swoich wcześniejszych czynów – zarówno tych dobrych, jak i złych. Gdy na nowo odkryjesz swoje Wyższe Ja zdobędziesz możliwość wykroczenia ponad karmę, ponad koło ponownych narodzin i śmierci.

 

Pytania lub komentarze? Wyślij maila: info@wandapratnicka.pl

 

 

DODATKOWE INFORMACJE:

1. Więcej informacji odnośnie symptomów nawiedzenia:

SYMPTOMY NAWIEDZENIA

2. Jak sprawdzić, czy Ty lub ktoś Ci bliski ma do czynienia z nawiedzeniem:

SPRAWDZENIE ONLINE

3. Chcesz się dowiedzieć, w jaki sposób odprowadzamy duchy?

PROCES ODPROWADZANIA DUCHÓW

 

 

Posty bloga:

 
 
 
 
 
 
 
 
 

Więcej wpisów