gdy czujesz obecnosc ducha 22

Gdy czujesz niewidzialne istoty – obecność ducha w aurze człowieka


 

Gdy pozwolimy na to, by przebywały przy nas duchy będziemy mieli świadomość ich obecności. Obecność ducha może być różnej natury. Generalnie należy powiedzieć, że rozróżniamy dwa stadia wpływu duchów na nas. Pierwszy, to gdy duchy przebywają na zewnątrz naszego ciała fizycznego, gdy „tylko” ciało emocjonalne ducha wpływa na nasze emocje. Drugi to taki, gdy związek z duchem stał się już tak bliski, że doszło do połączenia się naszego ciała emocjonalnego oraz ciała emocjonalnego ducha. Mówimy wtedy, że duch znajduje się w naszym ciele fizycznym, ponieważ nie potrafimy już rozróżnić naszych własnych emocji i myśli od emocji i myśli ducha.

 

Pierwsza faza nawiedzenia: Oddziaływanie ducha na psychikę

 

W tym wpisie omawiać będziemy głównie pierwszy przypadek, czyli pierwszą fazę nawiedzenia. Mimo, że duch nie jest z nami całkowicie połączony, to potrafi on w tym stadium bardzo intensywnie wpływać na naszą psychikę, nasze emocje i myśli. Gdy ciała emocjonalne człowieka i ducha połączą się, nie czujemy już emocji ducha tak intensywnie, za to jesteśmy bardzo osłabieni. Wtedy duch zabiera nam najwięcej energii.

 

Wrażliwość ludzi o wyższej świadomości

Ludzie wrażliwi, czyli tacy, którzy posiadają już wyższą świadomość, a jest ich na świecie coraz więcej, potrafią wyczuwać energię duchów, obecność ducha, potrafią też silnie odczuwać emocje innych ludzi oraz po części ich myśli. Ludzie tacy będą, z uwagi na tę właśnie wrażliwość, wchodzili z duchami w kontakt. Zazwyczaj nie uświadamiają oni sobie tego, że komunikują się z energią ducha, po prostu czują jakąś obcą emocję (energię ducha), lecz biorą tę emocję za swoją własną. To prowadzi do bardzo wielu nieporozumień i błędnych reakcji, ponieważ stan emocjonalny ducha wynika z jego własnej psychiki, a nasz z naszej. Jeżeli jednak podejdzie do nas duch, który emanuje silną energią złości, to nagle zaczniemy i my być gniewni. Może to prowadzić do spirali negatywnych emocji, co jest dla nas bardzo niekorzystne, ponieważ wprowadzamy do własnej energetyki emocję złości, zazdrości, zawiści, nienawiści czy lęku, które zawsze są destrukcyjne i przyniosą nam w konsekwencji cierpienie.

 

Rozpoznawanie źródła emocji: Nasze, innych ludzi czy ducha?

Stąd niezwykle ważne jest, aby rozumieć źródło odczuwanych przez siebie emocji, wiedzieć, czy jest to emocja nasza własna, otaczających nas żywych ludzi, czy ducha, który z jakichś powodów znalazł się blisko nas. Bardzo ważne w takich przypadkach będzie pilnowanie, aby nie poddawać się tym negatywnym wibracjom. Kolejnym etapem będzie rozpoznawanie, czy emocje pochodzą od nas, czy z zewnątrz. W taki sposób będziemy coraz bardziej świadomi otaczającego nas świata emocji i będziemy potrafili poprawnie reagować. Jest to bardzo uspokajające, ponieważ jeżeli rozpoznamy źródło negatywnej emocji jako znajdujące się na zewnątrz nas, nie będziemy musieli jej właściwie w żaden sposób analizować, nie jest nasza i możemy ją natychmiast odrzucić. Może to nie być na początku łatwe, będzie jednak coraz łatwiejsze w miarę postępów w naszych staraniach.

Jeżeli emocja jest nasza, to powinniśmy się nią zdecydowanie zająć. Pochodzi z naszego własnego systemu energetycznego, z naszej podświadomości. Znajdują się tam w dużej mierze niezrozumiane przeżycia z przeszłości, być może nawet z wczesnego dzieciństwa, które trzeba rozpoznać i uleczyć.

Jeżeli emocja pochodzi natomiast od ducha trzeba, abyśmy zdecydowanie zażądali od siebie spokoju, pomimo że intensywność emocji ducha może nas przytłaczać. Jeżeli to nie pomaga warto przestać działać, mówić, a nawet myśleć i czuć, położyć się lub usiąść na chwilę i się zrelaksować.

 

Obecność ducha. Wpływ na psychikę i zmysły

 

Jeżeli nie wypracowaliśmy jeszcze powyższych umiejętności, może się zdarzyć, że duchy zaczną wpływać na naszą psychikę i zmysły. Duchy można słyszeć, widzieć lub czuć. Wszystkie te formy są niepożądane i powinniśmy się do tych fenomenów dystansować, nie „wchodzić” w nie. Gdy nasze siły urosną, będziemy w stanie w inny sposób reagować na duchy, lecz na początku trzeba koniecznie utrzymywać dystans.

Gdy duchy są w pobliżu będziemy czuli czyjąś obecność. Może się nawet zdarzyć, że usłyszymy, zobaczymy lub poczujemy to, co słyszą, widzą i czują duchy. Może się nam wydawać, że wariujemy, ponieważ sytuacja, w jakiej się akurat znajdujemy ma się nijak do tego, co przeżywamy wewnętrznie. Nie należy się tego obawiać, a jedynie postarać się zrelaksować, by zyskać spokój, a wraz nim dystans.

Są ludzie, którzy są tak blisko związani z duchami, że postrzegają wszystko to, przez co przechodzi duch. Ze względu na brak świadomości ludzie tacy często zakładają, że jest to ich własne postrzeganie. Wydaje im się, że są jasnowidzący i spoglądają w głąb świata astralnego / emocjonalnego. Prawda jest jednak taka, że widzą oni jedynie perspektywę, jaką na daną chwilę posiada duch. Niektórzy z tych ludzi czują się przez to jako ktoś bardzo wyjątkowy. Jest to jednak bardzo niebezpieczne, ponieważ to odczuwanie wyjątkowości pochodzi od naszego ego, które najczęściej ma poczucie niskiej wartości. Niejako dowartościowujemy się tym, że mamy tę „niezwykłą” umiejętność (za jakiś czas wszyscy ludzie będą ją mieli). Prowadzi to do jeszcze silniejszego przywiązania do ducha, ponieważ wtedy postrzegamy jego perspektywę za coś pożądanego, wartościowego. Tak oczywiście nie jest. Widzimy jedynie bardzo subiektywne postrzeganie ducha bazujące na jego iluzji. Duch nie widzi bowiem prawdy. Prawda pojawia się dopiero, gdy dusza patrzy na świat duchów z góry, jakby z lotu ptaka. Trzeba się zatem jak ognia wystrzegać takiej „wyjątkowości”, a przede wszystkim mieć świadomość, że wspomniany powyżej fenomen może w ogóle zachodzić.

 

W części trzeciej tej serii omówimy kolejne przypadki, w których niewidzialne istoty wpływają na nasze postrzeganie i życie.

 

Pytania lub komentarze? Wyślij maila: info@wandapratnicka.pl

 

 

DODATKOWE INFORMACJE:

1. Więcej informacji odnośnie symptomów nawiedzenia:

SYMPTOMY NAWIEDZENIA

2. Jak sprawdzić, czy Ty lub ktoś Ci bliski ma do czynienia z nawiedzeniem:

SPRAWDZENIE ONLINE

3. Chcesz się dowiedzieć, w jaki sposób odprowadzamy duchy?

PROCES ODPROWADZANIA DUCHÓW

 

 

Posty bloga:

 
 
 
 
 
 
 
 
 

Więcej wpisów