108

Fragmenty książki


 

Na stronie tej znajdują się wycinki z książki Wandy Prątnickiej
"Kołowrót Życia, tom 2"

 

Z rozdziału "Wprowadzenie":

Witam cię ponownie, drogi czytelniku. W pierwszym tomie niniejszej książki przedstawiałam proces schodzenia duszy na ziemię. Opisywałam to w taki sposób, jak gdyby dusza robiła to po raz pierwszy. Nie mogłam tego ująć inaczej ze względu na fakt, że bardzo wielu ludzi wierzy, iż urodzili się na ziemi po raz pierwszy, a życie które wiodą w ciele fizycznym jest ich jedynym życiem.

W tomie II rozszerzam tę perspektywę i pokazuję życie z wielu różnych stron. Mam nadzieję, że przywoła to spoczywającą w każdym z nas wiedzę, a wtedy sam zdecydujesz, w co należy wierzyć. Poprowadzę cię nie tylko od narodzin aż do śmierci, ale również poza nią, gdy będziesz musiał podjąć decyzję, czy pozostać w Niebie czy powrócić na ziemię.

Zrozumiesz wtedy jak ważne jest obecne życie w fizyczności (jak wielki ma wpływ na życie po "śmierci") i że nie kończy się ono wraz z utratą ciała fizycznego. Później nadal żyjemy tyle tylko, że w bardziej subtelnych światach wyższych. To dlatego w Tomie I tak dokładnie opisywałam ciała subtelne, abyś rozumiał jak niezbędne są to instrumenty naszej wewnętrznej istoty.

 

 

OBJĘTOŚĆ KSIĄŻKI 442 STRONY

 

KRÓTKIE WYCINKI Z KSIĄŻKI:

Spis treści
Twoje przyjście na świat
Ty na Ziemi
Cel życia
Poszerzanie perspektywy
Zmiana przekonań
Twoje przekonania a ciało
Charakter
Seanse spirytystyczne
Moja przygoda z egzorcyzmami
Moja przygoda z egzorcyzmami c.d.