common symptoms of spirit attachment

Zmiany nastroju


Jeżeli zdarza Ci się mieć bardzo zmienne nastroje, jeżeli chwiejność, niestałość, nierównowaga, destabilizacja, kapryśność to dla Ciebie stan "normalny", jeżeli często przytrafia Ci się histeria, chęć niszczenia lub samozniszczenie to bardzo prawdopodobne, że można Ci pomóc. Silne lub częste zmiany nastroju są wskazówką na to, że w pewnych momentach jesteśmy sobą, a w innych momentach pozwalamy na to, aby przejawiał się przez nas duch lub duchy. Im więcej duchów będzie rościło sobie prawo do przejawiania się przez nasze ciało, tym częściej będzie w nas wstępował coraz to inny nastrój. Nierównowaga emocjonalna jest jednym z najczęściej spotykanych symptomów opętania. 

Wspólną cechą ludzi nawiedzonych przez duchy jest z jednej strony zwiększona drażliwość, kłótliwość, czasami popadanie w furię, w zupełnie nieoczekiwanych momentach, a z drugiej strony ospałość, brak entuzjazmu dla czegokolwiek, płaczliwość. Powstaje huśtawka nastrojów od wielkiego pobudzenia do wielkiego „czarnowidzenia”. Człowiek, który do tej pory był silny psychicznie i fizycznie, teraz nie bardzo wie, co robić. 

Podstawową przyczyną takiego stanu rzeczy jest fakt, że duchy przychodzące do człowieka posiadają najprzeróżniejsze stany emocjonalne. Bardzo ważne jest zrozumienie, że te stany emocjonalne są zawsze negatywnej natury, gdyż świat astralny, w którym przebywają duchy ze swojej natury jest zbudowany z lęku i innych negatywnych emocji, które z lęku wynikają. Stąd w momencie, gdy zbliżają się do nas duchy będziemy odczuwali ich, czasami bardzo różne, negatywne stany emocjonalne. Stany te charakteryzują się wielką intensywnością. Duch zawsze przychodzi z bardzo silną emocją lęku, zwątpienia, złości, nienawiści, użalania, zazdrości, zawiści itd. Gdy człowiek pozwoli sobie na przeżywanie tych, pochodzących spoza jego systemu emocjonalnego, uczuć będzie wpadał w huśtawkę emocjonalną.