common symptoms of spirit attachment

Wyalienowanie


Jeżeli prześladuje Cię wyalienowanie, odosobnienie, samotność, wyobcowanie, odseparowanie, izolacja, alienacja, zamknięcie w sobie, osamotnienie, oddalenie od bliskich, to bardzo prawdopodobne, że można Ci pomóc. Wyalienowanie przydarza się ludziom, którzy zostali opętani przez ducha, który jest bardzo zaborczy, chce człowieka mieć tylko dla siebie. Odpycha swoją nienawiścią wszystkich, którzy darzą danego człowieka jakimkolwiek uczuciem. Wyalienowanie to forma kontraktu na ekskluzywność. Duch będzie wytykał opętanemu wady innych ludzi, będzie go odsuwał od innych. Wtedy jego szanse na to, że będzie mógł czerpać z człowieka więcej energii rosną. 

Duch bardzo często nie pozwala na kontakty z innymi ludźmi. Przepędzi każdego, kto znajdzie się na naszej drodze lub jest w pobliżu. Przywykł do naszego oddania i nie chce się nami z nikim dzielić. Doprowadza on do tego (zdarza się to nagminnie), że wszyscy od nas stronią. Rodzina, koledzy w pracy, nawet przechodnie na ulicy. Wszyscy w jakiś dziwny sposób się od nas odwracają. Zastanawiamy się zatem, co jest z nami nie tak. Nawet do głowy nam nie przyjdzie, że każdy kto się do nas zbliży, zostaje przez ducha najzwyczajniej odepchnięty. Zostajemy kompletnie sami. W sporadycznych przypadkach zdarza się, że udaje nam się związać z kimś na trochę dłużej, kto jest wystarczająco silny, aby się duchowi oprzeć.

Ponieważ zatrzymaliśmy odchodzącą duszę, to żąda ona od nas teraz wyłączności. Cała nasza istota przyciągana jest do żywych, a duch nie chce nam na to pozwolić. Jedynym rozwiązaniem wydają się być w tej sytuacji egzorcyzmy.