common symptoms of spirit attachment

Stany lękowe


Jeżeli doświadczasz silnych stanów lękowych, prześladuje Cię panika, fobia, paranoja, psychoza, ciągłe przelęknienie, przerażenie, obawa, niepokój, trwoga, zamartwianie się, to bardzo prawdopodobne, że można Ci pomóc. Silne stany lękowe będą przytrafiały się wszystkim, którzy są nawiedzeni przez ducha. Wynika to z faktu, że duchy nie potrafią kontrolować poziomu swojego napięcia emocjonalnego. One po prostu stają się emocjami. Najczęściej jest tak, że duchy się czegoś boją. Silne stany lękowe staną się wtedy i naszym udziałem, gdyż od momentu, gdy opętał nas duch stajemy się z nim jedną jaźnią. 

Duchy, które nie odeszły do Światła zdecydowały się na przebywanie w świecie astralnym / emocjonalnym, którego podstawowym budulcem jest lęk. Stąd duch musi podążać za prawami świata astralnego, musi stać się lękiem. Musi go też projektować na tych, z którymi wchodzi w kontakt. Jeżeli jest blisko człowieka, ów będzie odczuwał lęki ducha.

Niejednokrotnie taki człowiek nie rozpoznaje, że to wcale nie są jego własne lęki, że przeżywa emocje, które pochodzą spoza jego układu emocjonalnego. Wielu ludzi boi się czegoś, pomimo że przyznają, że lękanie tej właśnie rzeczy jest zupełnie pozbawione sensu. 
Czasami lęk ducha współgra z lękiem człowieka. Wtedy człowiekowi wyjątkowo trudno rozpoznać, iż właśnie ten lęk nie jest jego własnym, gdyż wewnątrz człowiek boi się tego samego. Można jednak łatwo nauczyć się rozróżniać, kiedy lęk jest człowieka, a kiedy ducha. 
Otóż zawsze wtedy, gdy lęk (czy jakakolwiek inna negatywna emocja) staje się silny, intensywny człowiek ma pewność, że to nie jego emocja. Ludzie posiadają bowiem ciało fizyczne, które chroni od bezpośrednich wpływów świata astralnego . Duch przebywa jednak w świecie astralnym / emocjonalnym bez takowej osłony, stąd emocje pochodzące ze świata astralnego będą miały na niego wpływ bezpośredni i w najwyższym wymiarze.