common symptoms of spirit attachment

Negatywne emocje


Jeżeli często wpadasz w silne negatywne emocje, takie jak złość, gniew, wściekłość, nienawiść, zawiść, zazdrość, mściwość, chęć zemsty, agresja, zawziętość, zażartość, zapalczywość, to bardzo prawdopodobne, że można Ci pomóc. Świat duchów zbudowany jest z emocji, namiętności, żądz. Nie potrafią się one do tych stanów dystansować. Nie będzie on potrafił dozować emocji np. zdenerwowania. Od razu wpada on we wściekłość, czy nienawiść. Silne negatywne emocje pojawią się zatem u tych wszystkich, którzy pozwolili sobie na bliższy kontakt z duchem, który ich efektem tego opętał. Silne negatywne emocje odchodzą, gdy odprowadzone zostaną duchy. 

Wielu ludzi zastanawia się, dlaczego emocje projektowane na ludzi przez duchy są tak intensywnej natury. Otóż człowiek fizyczny jest oddzielony od świata duchów, czyli świat emocjonalnego / astralnego ze względu na to, że posiada ciało fizyczne. Duch tymczasem to istota, która straciła ciało fizyczne i nie zdecydowała się na przejście do tzw. Światła, czyli do wyższych sfer wibracji. Świat astralny / emocjonalny nie jest domem człowieka. Emocje to coś, co posiadamy, co nam się przydarza, co przez nas przepływa, jednak człowiek emocją nie jest.

Stąd dusza człowieka nie może spocząć na poziomie astralnym, musi udać się wyżej. Jeżeli duch decyduje się wbrew Naturze na pozostanie na poziomie astralnym będzie on musiał podlegać prawom świata astralnego. Rezultatem dla ducha będzie cierpienie, które pojawia się zawsze, gdy dusza podąża niewłaściwą ścieżką. Jedną z form cierpienia ducha jest to, że wpływają na niego bezpośrednio (gdyż brakuje mu ciała fizycznego) negatywne emocje świata astralnego, takie jak lęk, nienawiść, wściekłość, żal, zazdrość, mściwość itd. Emocje te bombardują go w najwyższym z możliwych poziomów.

Stąd, gdy na człowieka wpływa duch, to projektuje on na człowieka właśnie te wyjątkowo silne negatywne emocje, które człowiek omylnie może przyjąć za własne i zacząć je wyrażać na zewnątrz jako swoje, co oczywiście jest wielkim błędem i zawsze będzie prowadziło do destrukcyjnych rezultatów. Wyślij maila z formularza:


Chciałbym się również zapisać do newslettera