common symptoms of spirit attachment

Ciągłe zmęczenie


Jeżeli odczuwasz ciągłe zmęczenie, brak ochoty do życia, zrezygnowanie, ogólną niechęć, obojętność, osłabienie, nieczułość, chłód, brak entuzjazmu, bezwład decyzyjny lub lęk przed podjęciem decyzji, marazm to bardzo prawdopodobne, że można Ci pomóc. Ciągłe zmęczenie jest dość częstą wskazówką na to, że do czynienia mamy z nawiedzeniem. Bardzo często duch tak silnie czerpie z nas energię, że nie mamy już na nic ochoty, nawet na rzeczy, którym wcześniej oddawaliśmy się z przyjemnością.

Duchy kradną energię ludziom słabym, chorym, starym, w stanie upojenia alkoholowego czy narkotykowego, zmęczonym, niewyspanym, zdenerwowanym, depresyjnym, przestraszonym. Czyli takim, którym i tak jej już brakuje. Nie są oni bowiem w stanie odczuć działania ducha i w odpowiedni sposób zareagować. Taki człowiek najczęściej nie podejrzewa, że ma towarzysza do codziennej strawy (porcji energii), jaką obdarza go Bóg. Traci zdrowie i siły nie wiedząc dlaczego. Duchy mogą takim działaniem doprowadzić do wyczerpania organizmu, co może powodować ciężkie choroby. 

Wielu ludzi zna różnicę swojego stanu energetycznego sprzed nawiedzenia i po nim. Wiedzą, że obecnie żyją na bardzo niskim poziomie energetycznym w porównaniu do czasu sprzed nawiedzenia, lecz bardzo wielu nie ma świadomości tego, co jest przyczyną takiego stanu rzeczy.