Contact

KontaktDrogi Internauto, jeżeli jesteś w sytuacji, z którą nie dajesz sobie rady możesz się do mnie zwrócić z prośbą o pomoc na następujący adres:

 

12

 

Możesz też skorzystać z telefonu podanego powyżej lub wysłać do mnie email.

   

Do procesu oczyszczania generalnie przyjmowane są zgłoszenia bezpośrednie (od osób posiadających problem, bez osób pośredniczących).

W rzadkich wypadkach istnieje możliwość zgłaszania członków rodziny lub przyjaciół. Jednocześnie osoba zgłaszająca będzie zobowiązana do pomocy przy wspieraniu osoby, którą zgłasza, przez cały czas oczyszczania.

Abym mogła Ci pomóc koniecznie potrzebne są mi następujące dane:

  1. Imię i nazwisko"
  2. Data urodzenia"
  3. Miejsce gdzie przebywasz na stałe (ulica, nr domu, kod pocztowy, miejscowość)"
  4. Dokładny opis symptomów, czy dolegliwości trapiących każdą z osób, dla których składane jest zapytanie"

*Zapoznaj się z naszą Polityką Prywatności. Przekazując nam swoje dane osobowe akceptujesz naszą Polityką Prywatności.

Jeżeli jesteś osobą publiczną lub z jakichś przyczyn nie chcesz / nie możesz podać mi swoich danych osobowych (co jak najbardziej rozumiem i szanuję), to istnieje możliwość sprawdzenia oraz oczyszczania Ciebie i Twoich bliskich bez wyjawiania przez Ciebie owych danych mnie, czy moim współpracownikom.

Jest to dla mnie oczywiście sporym utrudnieniem, lecz jestem w stanie zgodzić się na tę opcję w rzadkich, uzasadnionych przypadkach i za dodatkową opłatą. Proszę zadzwoń, aby zapoznać się ze szczegółami.

Należy wziąć pod uwagę, że bardzo często pomoc potrzebna jest całej rodzinie zamieszkującej w jednym domu / mieszkaniu.

 

Kontakt telefoniczny możliwy jest w następujących godzinach:

 

Poniedziałek - 10:00 do 18:00
Wtorek - 10:00 do 18:00
Środa - 10:00 do 18:00
Czwartek - 10:00 do 18:00
Piątek - 10:00 do 18:00

W soboty, niedziele i święta biuro jest nieczynne.

 


Dane teleadresowe dla Polonii:

  

Numery Polonia PL7

 

  

Bezpośrednia konsultacja z Wandą Prątnicką


Drogi Internauto!

Jeżeli jesteś po lekturze moich książek i posiadasz problem nie związany z wpływem duchów na Twoje życie, nie potrafisz sobie poradzić z ciągle powracającym problemem, usilnie starasz się coś osiągnąć i Ci się to nie udaje itp. możesz się zgłosić do mojego biura z prośbą o wyznaczenie terminu na rozmowę bezpośrednio ze mną. Jest to opcja płatna. O szczegółach poinformuje sekretariat mojego biura. 

Oferta bezpośredniej rozmowy ze mną nie dotyczy jednak prowadzenia klienta przez proces oczyszczania. Tą kwestią nadal zajmują się moi asystenci. Jeżeli w trakcie oczyszczania lub przed jego rozpoczęciem pojawią się kwestie, na które asystenci nie znają odpowiedzi (co czasami ma miejsce), to oczywiście kontaktują się oni ze mną, efektem czego klient otrzymuje odpowiedź ode mnie, jednak za pośrednictwem asystenta.

Oczywiście codziennym oczyszczaniem moich klientów zajmuję się wyłącznie ja sama.

Pozdrawiam

P220

 

 

* Zapoznaj się z naszą Polityką Prywatności i swoimi prawami wynikającymi z RODO tutaj. Przekazując nam swoje dane osobowe akceptujesz naszą Polityką Prywatności.

 Wyślij maila z formularza:
Chciałbym się również zapisać do newslettera