Introduction

Proces odprowadzania duchówJeżeli poddałeś się już sprawdzeniu i stwierdzono, że podłączył się do ciebie duch albo usłyszałeś diagnozę innego eksperta, proces usuwania ducha wykonywany przez Panią Wandę może potrwać do 12 tygodni, choć najczęściej bywa, że uwolnienie następuje dużo wcześniej. W tym czasie Wanda Prątnicka odprowadza duchy wykonując to z poziomu przyczynowego (dokładne wyjaśnienia tej subtelnej płaszczyzny znajdują się w książce Pani Wandy Kołówrót Życia, tom 1 oraz 2). Odprowadzanie duchów przez Panią Wandę odbywa się codziennie, kilkakrotnie w ciągu dnia. Zawsze udaje jej się usunąć ducha, a trwałe efekty następują tym prędzej, im silniejszą motywację ma klient, by się ducha pozbyć. Ludzie nieświadomi procesu oczyszczania czasami natychmiast na nowo przyciągają do siebie duchy. Dlatego oprócz samego procesu równie ważne jest, by klient pracował nad sobą, chociaż prawdopodobieństwo, że duchy odejdą nawet od ludzi nie wiedzących nic o oczyszczaniu jest bardzo wysokie, chociażby dlatego, że Pani Wanda oferuje bardzo długi okres oczyszczania, trwający do trzech miesięcy.

 

Oto kilka szczegółów, które pomogą lepiej zrozumieć ten proces:

 

Każdemu klientowi zostaje przydzielony jeden z asystentów Pani Wandy, który pomaga przejść przez proces oczyszczania. Klient może się z asystentem kontaktować telefonicznie bądź mailowo.

Klienci otrzymują od asystenta pisemne instrukcje dotyczące pracy nad sobą, dzięki czemu mogą pracować nad podniesieniem swojej energii tak, by nie przyciągać więcej duchów, gdy zostaną już one przez Panią Prątnicką odprowadzone. Stosowanie się do tych instrukcji jest podstawą do przeprogramowania własnej podświadomości, którą trzeba nauczyć, by nie przyciągała duchów w przyszłości.


Nie ma potrzeby spotykać się osobiście z Panią Prątnicką (odpadają zatem koszty podróży). Większość klientów pochodzi z różnych krajów na całym świecie (Stanów Zjednoczonych, Wielkiej Brytanii, krajów niemieckojęzycznych, Australii, Kanady, Brazylii i wielu innych). Jest to możliwe, ponieważ Pani Wanda przeprowadza proces oczyszczania na odległość. Jest to bardzo bezpieczne rozwiązanie dla klienta, jak i Pani Wandy. Działanie na odległość powoduje, że cały proces przebiega bardzo spokojnie.

 

Czego doświadcza się w trakcie i po usunięciu ducha:

 

Większość problemów związanych z odczuwaniem silnych emocji jest spowodowana przez duchy; podobnie jest z niektórymi dolegliwościami natury fizycznej. Objawy wywołane przez duchy znikają, gdy te zostaną odprowadzone. Niektórzy odczuwają ulgę już następnego dnia po rozpoczęciu procesu oczyszczania, innym zajmuje to nieco dłużej. Każdy przypadek jest inny. Wiele zależy od tego, jak bardzo klient zaangażuje się w pracę nad sobą, by nie przyciągać z powrotem duchów po ich usunięciu.


Kiedy duchy zostaną odprowadzone, ludzie często czują się tak, jakby zdjęto z nich ciężkie brzemię, nareszcie czują się wolni. Inni mają wrażenie, że ktoś zabrał od nich ciężki bagaż, który dźwigali latami (czasami większość życia). Czują się lżejsi, spokojniejsi, szczęśliwsi, mają większą motywację do życia, więcej energii, entuzjazmu i jaśniejszy umysł. Czasem zmienia się nawet ekspresja ich twarzy, w oczach pojawia się błysk i wyglądają młodziej.


Procesu usuwania duchów od innych ludzi nie powinny podejmować się osoby niedoświadczone, ponieważ ryzykują własnym opętaniem. Jeśli stwierdzono, że podłączył się do ciebie duch, nie lekceważ tego. Czyniąc tak zauważysz, że z czasem twoja sytuacja będzie stawała się coraz trudniejsza.


Proces usuwania duchów w wykonaniu Wandy Prątnickiej jest skuteczny w stu procentach. Duchy zawsze odprowadzone zostają od osoby opętanej. W rzadkich przypadkach może się jednak zdarzyć, że jakiś czas po odprowadzeniu duchy powracają. Nie wystarczają wówczas nawet 3 miesiące oczyszczania. Są to jednak sytuacje bardzo wyjątkowe.

 

Należy również zauważyć, że kiedy zlecane jest oczyszczenie dla bliskiej osoby bez jej wiedzy, skutki trudniej jest przewidzieć. Większość osób doświadcza radykalnej poprawy, ale nie wszystkie. Ponieważ asystenci Wandy nie mogą kontaktować się z takim klientem bezpośrednio (co jest oczywiście zalecane), ludzie ci mają mniejszą kontrolę nad powracaniem do nich duchów.


Więcej informacji na temat usuwania duchów oraz szczegółowe opisy tego procesu znajdują się w książce Wandy Prątnickiej, Opętani przez duchy – Egzorcyzmy w 21 stuleciu. Jej lektura pomoże zrozumieć, co się przydarza nam lub naszym najbliższym.

 

 

 


Wyślij maila z formularza:
Chciałbym się również zapisać do newslettera